Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Anthem geliştirici ekibinden önemli bir isim işi bıraktı

Anthem geliştirici ekibinden önemli bir isim işi bıraktı

Oyunun geliştirilme süreci nasıl etkilenecek acaba?

BioWare tarafından şu an PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geliştirilen Anthem, 2018 senesinin en çok beklenen oyunlarından bir tanesi. Destiny serisine benzer bir yapı sunan Anthem, şu sıralar ufak tefek sorunlar yaşıyor olabilir çünkü BioWare ekibinin baş animasyoncusu olan ve aynı zamanda Anthem projesinde çalışan Steven Gilmour işi bıraktı. Tam 17 sene boyunca BioWare ile çalışan bu isim, 17 sene boyunca Knights of the Old Republic, Mass Effect serisi ve Dragon Age: Inquisition projelerinde yer almıştı. Anthem projesini tabii ki tekrar söylememize gerek yok.

Anthem geliştirici ekibinden önemli bir isim işi bıraktı

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın