Anthem için beta süreci duyuruldu

Anthem için beta süreci duyuruldu

Anthem, 2018 senesinin sonlarına doğru çıkacak. Beta duyurusu için biraz erken olmuş.

E3 2017 sırasında BioWare ve EA tarafından PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına duyurulan Destiny benzeri Anthem, bugün yeni bir duyuru ile karşımıza çıktı. Oyun geliştiricilerinin Twitter üzerinden yaptığı bir açıklamaya göre Anthem için bir beta süreci düzenlenecek. Fakat bu beta sürecinin hangi platformlarda olacağı, beta içeriğinin ne olacağı ve tabii ki ne zaman çıkacağı henüz bilinmiyor. Oyunun 2018 sonunda piyasaya sürüleceğini göz önünde bulundurursak, beta süreci de muhtemelen 2018 yazında yaşanacaktır. Zaten oyuncular da o sıcak ve boş yaz günlerinde mutlaka yeni bir oyun deneyimlemek isteyecektir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Anthem için beta süreci duyuruldu

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.