Anthem çıkış tarihi yeni tanıtım videosu ile birlikte duyuruldu

Anthem çıkış tarihi yeni tanıtım videosu ile birlikte duyuruldu

EA Play etkinliği sırasında oyuna dair pek çok yeni detay paylaşıldı.

BioWare tarafından geliştirilen Anthem, çıkış tarihi ve yeni tanıtım videosu ile EA Play sırasında oyunculara sunuldu. Oyunun oynanışa dair unsurlarının ele alındığı yeni tanıtım videosu, özellikle çatışmaların nasıl ilerleyeceğini bizlere gösteriyor. 22 Şubat 2019 tarihinde çıkış yapacağı duyurulan oyuna dair yeni bilgileri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

EA, geçtiğimiz günlerde oyunun çıkış tarihinin ertelendiğini ve bu sayede Battlefield 5 ile çakışmayacağını açıklamıştı. Günün erken saatlerinde Amazon İtalya tarafından listelenen 19 Şubat tarihi ise doğruya oldukça yaklaşmış. EA Play etkinliğinde yapılan duyurular sırasında Anthem çıkış tarihi oyunculara sunuldu. 22 Şubat 2019 tarihinde çıkış yapacak olan oyun PlayStation 4, Xbox One ve PC oyuncuları ile buluşacak. Oyunun yeni sinematik tanıtım videosunu hemen yukarıda bulabilirsiniz.

Bir MMO oyunu olmadığı ve hikayeye odaklı ilerlediğini öğrendiğimiz Anthem hakkında pek çok detay ortaya çıktı. Geliştiricilerden yapılan açıklamaya göre, oyunun senaryosu yıllar boyunca ek paketler ile desteklenerek genişletilecek. BioWare’ın yalnızca çok oyunculu yapıya değil de senaryo moduna da odaklanıyor olmasının bizleri memnun ettiğini söyleyebiliriz. Dilerseniz, hemen aşağıda oyunun tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

Çıkış tarihi duyurulan Anthem, tanıtım videosu ile neler sunuyor?

Oyunun yeni tanıtım videosunda oynanışa dair ipuçları ile karşılaşıyoruz. Bunların ilki, kullandığımız kıyafetlerin gerçekten güçlü olduğunu bizlere gösteriyor. Zorluk seçenekleri ile bu durum değişir mi bilmiyoruz ama düşmanların hakkından gelmek fazla kolay görünüyor. İkinci olarak ise takım çalışmasının bir hayli önemli olduğu göze çarpıyor. Geliştiricilerin co-op deneyimi öne çıkarmış olmak istemesi mümkün. Çıkış tarihi yaklaştıkça, Anthem hakkında yeni bilgiler ortaya çıkacaktır diye düşünüyoruz.


Anthem  Satın al
Anthem inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.