Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-ww2-kamuflajlar/
Anthem 25 Temmuz 2017 9:32

Anthem reklamları, mısır tarlalarında yapılıyor

BioWare, oyunun reklamını yapmak için oldukça farklı bir yola başvurdu.


Anthem, E3 2017‘de ilk olarak EA Play 2017 sırasında, ardından da Microsoft‘un konferansı sırasında gösterilen oynanış videosuyla sürpriz bir şekilde duyuruldu. BioWare‘in geliştirdiği oyun, yüksek teknolojili bir gelecekte, bilinmeyen bir gezegende geçiyor. Temel olarak Destiny oyununu anımsatan oyun hakkında bunlardan başka önemli bir bilgi paylaşılmadı. Fakat BioWare, oyunun tanıtımı için şimdiden işe koyulmuş durumda ve bunu yaparken oldukça farklı bir yol denediğini de söylemek lazım.

Anthem

BioWare, farklı bir şeyler denedi ve oyunun reklamını yapmak için mısır tarlası kullanarak bir labirent oluşturdu. Yapılan labirente yüksekten bakınca, BioWare logosu ve Anthem oyunundaki bir asker beliriyor. BioWare, bu yaptıkları labirente Anthem mısır labirenti adını verdi. Tarladaki mısırlar henüz büyümediği için tam olarak labirent sayılmaz ancak oyunun yönetmeni Jon Warner, “Bu mısırların olgunlaşmasıyla birlikte oyunumuzun da gelişecek olmasını göstermek için daha iyi bir yol var mı?” dedi. PlayStation 4, Xbox One ve PC için 2018 yılında olgunlaşacak Anthem‘in tadı, bakalım nasıl olacak?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer sadece en iyi PlayStation 4 oyunlarını görmek istiyorsanız, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımız mutlaka ilginizi çekecektir. Eğer tüm bu oyunları oynayacak bir televizyon arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız işinizi görecektir. Daha genel kullanım amaçlı bir televizyon arıyorsanız da, en iyi oyun televizyonları başlıklı bir yazımız bulunmakta.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Hasan Polat Editör