Anthem için 45 dakikalık oynanış videosu yayımlandı

Anthem için 45 dakikalık oynanış videosu yayımlandı

Sürprizi kaçırmak istemeyenler dikkatli olmalı.

BioWare ekibinin ellerinden sabırsızlıkla beklemekte olduğumuz Anthem, bir aralar sık sık karşımıza çıkıyordu fakat artık eskisi kadar gelmiyor nedense. Bir süre yaşanan sessizliğin ardından tekrardan bizlerle buluşturulan Anthem için yepyeni bir oynanış videosu paylaşıldı. Fakat bu paylaşılan oynanış videosu, öyle kısa 10 dakikalık falan değil. Bildiğiniz 45 dakikalık upuzun bir oynanış videosu ile karşı karşıyayız. Bu sebeple, oyunu merakla bekleyen oyuncuların izlerken dikkatli olmasını belirtmemizde fayda var. Oyun hakkında önemli detaylar ile karşılaşabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Anthem, dolu dolu bir oynanış videosu ile tekrar karşımıza çıktı

Hemen yukarıda paylaşmış olduğumuz Anthem oynanış videosu 1 saatlik görünebilir fakat bazı yerlerinde tahmin edersiniz ki oynanış ile ilgili bir şey bulunmuyor. Anthem’in önemli isimlerinden olan Ben Irving ve Mike Gamble da bu video içerisinde yer alıyor. Ben Irving ve Mike Gamble, video boyunca oyunu oynuyorlar ve yolda olan yapım hakkında yeni ve detaylı bilgiler veriyorlar. Bu görüntülerin arasında, oyunun sürprizini kaçıracak şeyler de mevcut.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Anthem’de 4 kişiye kadar oluşturulabilen bir ekip ile tehlikeli yerleri keşfe çıkıyoruz. İşin daha da iyi kısmı, oyuncular kendi hikayelerini yaşıyor oyun içerisinde. Yani, 2 farklı kişinin hikayesi birbirinin aynısı olmuyor. Javelin adı verilen bu güçlü zırhlar, kullanıcılarını çok güçlü kahramanlar haline getiriyor. Oyuncular, sahip oldukları bu Javelin zırhlarını tamamen kendilerine göre özelleştirebilecekler. Video içerisinde de görebildiğiniz üzere, Frostbite Engine’in gücü fazlasıyla hissedilebiliyor. Son olarak, oyun için 1 Şubat 2019 tarihinde bir deneme sürüm paylaşılacak ve bu sadece EA Access üyeleri ya da oyunu ön sipariş ile almış oyunculara sunulacak.


Anthem  Satın al
Anthem inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.