Anno 1800 Sezon 3 dün itibari ile başladı

Anno 1800 Sezon 3 dün itibari ile başladı

Yine, dolu dolu içerik bu sezonda da bizleri bekliyor olacak.

Ubisoft, Anno 1800’ün 3 DLC  ve 3 özel süslemeden oluşan 3. Sezon Kartı’nın çıktığını duyurdu. Bununla birlikte de Anno 1800 Sezon 3 de başlamış oldu. 3. Sezon Kartı, oyuncuları liman ticareti yapmaya, turizmi keşfetmeye ve büyük şehrin yüksek binalarını yönetmeye davet edecek. Oyuncular, modüler depo bölgesi, tur otobüsleri ve gökdelenler sayesinde şehirlerini tanıtmanın ve ihracat yapmanın yeni bir yolunu deneyimleyecek. Yeni sezon, 2020’nin sonunda dünya çapında 1,7 milyon oyuncuya ulaşan iki başarılı yılın ardından geliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Anno 1800 Sezon 3 için bir de Sezon Kartı çıktı

Docklands, 23 Şubat 2021’de yayınlanacak olan 3. sezonun ilk DLC’si olacak. Anno hayranları, dünyaca ünlü Speicherstadt’tan esinlenen ana binadan başlayıp modüler bir depo bölgesi inşa ederek şehirlerini dönüştürecekler. Docklands, ayrıca Anno 1800’e yeni bir ticaret yöntemi sunarak oyuncuların nadir malları ihraç etmelerini ve ekonomilerini güçlendirmelerini sağlayacak. Oyuncular ve dünyanın her yerindeki şirketler arasında bağlantı kuracak olan Kaptan Tobias Morris’in yanı sıra oyunculara ilginç ihracatlar yapma ve pazar lideri olma imkânı sunulacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

3. Sezon Kartı, 2021 ilkbaharı için planlanan Tourist Season ile oyunculara turizm sektörünü tanıtacak. Oyuncular, en iyi restoranlarındaki ilginç aktiviteler ve lezzetli yemeklerle ziyaretçileri eğlendirirken, aynı zamanda şehirlerinde bir tur otobüsü ağı kuracaklar. The High Life ise Anno uzmanlarına, gökdelenlerle dolu büyük bir şehri nasıl yöneteceklerini ve istekli vatandaşları yeni ticari ürünler ve alışveriş merkezleriyle 2021 yazında nasıl memnun edeceklerini öğretecek. Bu, oyuncuların Anno 1800’ün Eski Dünya oturumlarını, şehirlerini ilerletmek için yeni anıtlar, oteller, restoranlar, binalar ve alışveriş merkezleri gibi yepyeni unsurlarla özelleştirmelerine olanak sağlayacak.

Bugün itibarıyla iki Anno 1800 3. Yıl Sürüm olacak:

  • Tam Sürüm 3. Yıl: Ana oyun, Deluxe paket ve 3 adet sezon kartının her birini içerir.
  • Gold Sürüm 3. Yıl: Ana oyun, Deluxe paket ve sadece 3. Sezon Kartı’nı içerir.

Bunlar eski sürümlerin yerini alarak satışa sunulacak. Üç DLC’ye ek olarak Anno 1800, her DLC çıkışıyla gelecek ve oyun deneyimini geliştirmeye odaklanacak ücretsiz Oyun Güncellemeleri de alacak.

Ubisoft Mainz tarafından geliştirilen Anno 1800, oyuncuların bir yönetici olarak gelişmesine ve yeni beceriler kazanmasına olanak tanıdı. Oyuncular, büyük veya küçük şehirlerini oluşturabilir, verimli lojistik ağlar planlayabilir, yeni kıtalar kurabilir, küresel seferler düzenleyebilir ve ayrıca diplomasi, ticaret, savaş ve yeni turistik cazibe merkezleriyle rakiplerine üstünlük sağlayabilirler. Anno 1800 çıkış sonrası planı, oyunculara becerilerini geliştirmeleri ve Anno’nun dünyasında başarılı olmaları için yeni maceralar, mücadeleler ve araçlar sunuyor. 3. Sezon Kartı içeriğine ek olarak düzenli güncellemeler, tüm oyunculara yeni ücretsiz içerik getiriyor.


Anno 1800
Anno 1800 Docklands inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.