Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.03.2021

Sürekli olarak yepyeni içerikler ve paketlerle bizleri neşelendirmeye devam eden Anno 1800, bu sefer de Docklands adındaki yeni ek paketi ile bizlere yepyeni içerikler sunuyor. Anno 1800 Docklands ek paketinin çıkışı üzerinden biraz zaman geçmiş olsa da, tadını çıkararak kullandım ve bu inceleme yazımda da, ek paketin bizlere ne sunduğunu ve son olarak da yorumumu belirteceğim. Bu yüzden, lafı hiç uzatmadan direkt olarak detaylara geçmekte fayda buluyorum.

Anno 1800 Docklands inceleme

Anno 1800 Docklands ek paketi bizlere ne sunuyor?

Öncelikle, paketin içeriğinde yer alan içeriklerden bahsedelim. Öncelikle, genel olarak, limanınızı neredeyse dilediğiniz kadar değiştirebiliyor, kişiselleştirebiliyor ve güzelleştirebiliyor olduğunuzdan bahsetmemde fayda var. Bu da, kurmuş olduğunuz şehrinizin daha kişisel bir hale gelmesini sağlıyor en temelde. Ayrıca, düzgün ayarlamalar ile, diğer şehirler veya oyuncularla yapacağınız ticareti de daha etkili hale getirmenize olanak sağlıyor.

Anno 1800 Docklands ile gelen anahtar özelliklerden bir tanesi olarak gösterebileceğim ithalat ve ihracat özelliğindeki yeniliklerden de bahsedelim. Bir ürünü ithal ederken, aynı zamanda karşılığında bir şeyler ihraç edebiliyorsunuz. Tabii, bu takas işlemi, daha çok ürünlerin değerlerine bağlı olan bir durum. İlk başta sadece 1 adet kontrat oluyor fakat daha fazla İhracat Ofisi kurarak, bu limitinizi yükseltebiliyorsunuz. Her modül için 1 tane daha hakkınız oluyor. En fazla ise 14 adet bu tarz bir anlaşma sağlayabiliyorsunuz.

Ürünlerinizi takaslayarak, oyundaki gelişiminizi çok daha iyileştirebiliyorsunuz. Sizde olup başkasında olmayan malzemelere karşılık, onlarda olup sizde olmayan malzemeleri almak, oyunda ciddi bir rahatlama sağlıyor. Zaten, 14 adet olarak sınırlandırılmış olan bu limit, fazlasıyla yeterli oluyor. Tabii ki, bu kadarla kalmıyor yeni ek paket. Aynı zamanda, şehrinizi güzelleştirebileceğiniz süsler de sunuyor. Bu sayede, dilediğiniz gibi kişiselleştirebiliyor, güzelleştirebiliyor ve hatta bu güzelliklerden başka alanlarda faydalanabiliyorsunuz.

Anno 1800 Docklands inceleme

Anno 1800 Docklands inceleme sonucu nedir?

3. Sezon ile birlikte gelen ilk ek paket olan bu Anno 1800 Docklands inceleme sonucundan da bahsedelim. Eğer siz de bol bol Anno 1800 oynuyorsanız ve ürünler ile ilgili sıkıntılar yaşıyorsanız, yeni ek paket ile gelen takas etme özelliği kesinlikle size büyük fayda sağlayacaktır. Bu sayede, büyük yüklerden kurtulabileceğinizi belirtebilirim. Çok uzun süreler boyunca Anno 1800 oynuyorsanız, kesinlikle edinmeniz gereken ek paket olduğunu söyleyebilirim. Fakat yeni başladıysanız ve henüz daha öğrenme aşamasındaysanız, oyunu öğrendikten sonra edinmenizi tavsiye ederim.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.