Menü
https://leadergamer.com.tr/timesplitters-rewind-cryengine/
Anime Expo 2017 12 Temmuz 2017 9:45

Anime Expo 2017 etkinliğinden en iyi cosplay çalışmaları

Hepsi birbirinden güzel görünüyor bu cosplay çalışmalarının.


Los Angeles bölgesinde, içerisinde bulunduğumuz ayın başlarında gerçekleştirilen Anime Expo 2017, Amerika Birleşik Devletleri sınırları içerisinde yapılan en büyük anime ve cosplay etkinliklerinden bir tanesi. Durum böyle olunca, oldukça popüler, başarılı ve yetenekli cosplay sanatçıları da etkinliğe katılıyor. Bizler de, bu yazımızda sizlere o cosplay sanatçılarını aktaracağız. Eğer dilerseniz, hemen aşağıdaki galerimizden sizler de bu çalışmalara göz atabilirsiniz. Bu görseller hakkında son bir açıklama da yapalım, fotoğraflamalar Mineralblu ve Dave Yang isimlerine aittir.

Anime Expo 2017 etkinliğinden en iyi cosplay çalışmaları

Anime Expo 2017 demişken, Assassin’s Creed evreninde geçecek olan bir anime serisini de sizlere tekrar hatırlatalım. Bu yapıt hakkında, “Bu duyuru, muhtemelen geçtiğimiz aylarda söylentilerini duyduğumuz TV serisi olabilir. Bu TV serisi üzerinde Ubisoft Motion Pictures çalışıyordu. Ubisoft Motion Pictures ayrıca Tom Clancy’s The Division ve Tom Clancy’s Splinter Cell filmleri üzerinde de çalışıyor aktif olarak. Görülen o ki, Ubisoft elinde bulunan birçok popüler video oyunu serisini, sadece video oyunu evreninde tutmak istemiyor. Sinemalara ve hatta televizyonlarımıza bile yoğun bir şekilde, bu video oyunları serileri girecek gibi görünüyor.” demiştik.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza ve Minecraft Story Mode – Sezon 2 – Bölüm 1: Hero in Residence inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör