Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 27.06.2020

Günümüzün en çok beğenilerek oynanan oyunlarından olarak bilinen Animal Crossing New Horizons yeni güncellemesi ile yepyeni içerikler ekleniyor oyuna. Yeni gelecek güncelleme ile birlikte oyun daha da canlı bir hale geliyor. Oyuna eklenecek olan içerikler, daha çok deniz temalı olsa da gerçekten harika görünüyorlar. Haberimize konuk olan güncelleme 3 Temmuz 2020’de çıkış yapacak.

Animal Crossing New Horizons güncellemesi yeni yüzler ve içerikler ekliyor

Animal Crossing New Horizons için gelecek olan güncelleme ile oyuna deniz canlıları, yeni yüzler ve denizkızı temalı mobilyalar gibi çeşit çeşit yeni eşyalar, yüzme ve dalma yapmak gibi yeni özellikler getirecek. Bu gelecek olan güncellemenin tamamen ücretsiz olduğunun da altını çizelim.

Animal Crossing New Horizons yeni güncellemesi aşağıdaki yenilikleri getirecek:

  • Yüzme ve Dalış – Animal Crossing: New Horizons’a gelecek yüzme ve dalış özellikleri ile deniz şortunu alan oyuncular ada deniz yaşamı ile tanışabilirler. Adalarının kıyılarındaki davetkar sularda yüzerken, oyuncular adalarının ekosisteminde yaşayan deniz canlılarını keşfetmek ve toplamak için dalış yapabilirler. Müzeye olası eklemeler arayıp keşifler bağışlarken Blathers’tan eğlenceli gerçekler duymaya değer.
  • Pascal Ödüllü Tarifler Getirir – Yüzerken oyuncular yeni biriyle tanışabilir! Dost ziyaretçi Pascal deniz kabuklarını seviyor gibi görünüyor ve eğer oyuncular dalış sırasında birini keşfederse, buna sahip olup olamayacağını soracaktır. Bir teşekkür olarak, denizkızı temalı DIY tariflerinden bazılarını paylaşacak.
  • Gulliver? – Ücretsiz güncellemeyi indirdikten sonra, tanıdık görünen, ancak biraz farklı biri, korsan benzeri kıyafetlerle bazen kıyıda görünür. Oyuncular ona yardım teklif ettikten sonra, yardım için minnettarlığını göstermek için özel bir ödül gönderecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.