Menü
https://leadergamer.com.tr/final-fantasy-xv-gun-batimi/
Mass Effect Andromeda 14 Kasım 2016 16:17

Mass Effect: Andromeda hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor

Yeni Mass Effect bomba gibi geliyor.


Heyecanla beklenen rol yapma oyunu Mass Effect: Andromeda hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Her geçen gün, açıklanan yeni bir detayla bizi heyecanlandırmayı başaran oyun, bu defa oyunun kreatif yönetmeni tarafından yapılan açıklamalarla güne damgasını vurdu. Henüz çıkmasına aylar olan yapımın kreatif direktörü Mac Walters oyun ile ilgili merak edilen kısımlara Twitter üzerinden cevap verdi. Açıkçası bu soru cevap etkinliğini de oyunun tema müziği hakkında yorum yaparak bir bakıma kendi başlattı desek yalan olmaz herhalde.

Mass Effect: Andromeda

Öncelikle oyunun tema müziğinin harika olduğunu, müzik ve müziği hazırlayan hakkında detayları gelecekte duyuracağını belirten deneyimli yönetmen, oyunda üretim kısmını kullanmak zorunda mıyız diye soran bir kullanıcıya cevap vererek yüzleri güldürdü. Verdiği cevapta, oyunda her parçayı elde etmek için birden çok yol olacağını ve kesinlikle oyuncuları kısıtlamak istemediklerinin üstüne basarak gönüllere su serpti.

Ayrıca rol yapma kısmında başlıklardan kurtulup kurtulamayacağımız sorusuna da değinen Mac Walters, bunun netleşmediğinin ancak yine de bu konu hakkında bazı seçeneklerimizin olduğundan bahsetti. Anlaşılan o ki, şimdilik oldukça başarılı giden geliştirme sürecinde Mass Effect: Andromeda konusunda çalışanlar da en az bizim kadar heyecanlı. Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformu için, önümüzdeki baharda çıkması beklenen oyunun çoklu oyuncu betası hakkındaysa şimdilik verilen herhangi yeni bir detay bulunmuyor.

Oktay Fırat Ural Editör