Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Serhan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 29.05.2021

15 Haziran 2018 tarihinde çıkan Among Us, Epic Games platformunda belli bir süreliğine bedava olacak. Zaman zaman seçilen bazı oyunları ücretsiz bir şekilde oyunculara sunan Epic Games, son olarak da Among Us oyununu ücretsiz yaptı. Steam platformunda 10,50 TL, Epic Games platformunda ise sadece 8 TL gibi fiyatlarla satılan oyun için pek de büyük bir fırsat gibi görünmese de, Epic Games şirketinin bu uygulamasını sonuna kadar destekliyoruz. Detaylara geçmeden önce, Among Us indiriminin 3 Haziran 2021 tarihinde, saat 18:00’da bitiyor olduğunu da belirtelim.

Among Us henüz almamış olanlar için bir süreliğine bedava

2020 yılında keşfedilen ve bir sürü içerik üreticisinin kanallarında oynamaya başlamasıyla büyük kitlelere ulaşan Among Us Epic Games sayesinde bedava. Geçtiğimiz yılda salgın hastalık sebebiyle bütün dünya evine kapanmışken oyuncuların çoğu zamanını Among Us oyunuyla geçirmişti. Salgın sebebiyle buluşamadığımız arkadaşlarımızla, dijital ortamda bir araya gelip keyifli vakit geçirmemizi sağlayarak adeta o dönemde bizler için bir yardım eli olmuştu. Artık eski popülerliğini kaybetmiş olsa da çoğu oyuncu için güzel bir anı bıraktığına eminiz.

Bedavaya indirdikten sonra platformlar arası oynamayı destekleyen oyunu Nintendo Switch, Android ve IOS platformunda oynayan arkadaşlarınızla beraber oynayabilirsiniz. Aynı zamanda oyunun bu yıl içerisinde PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarına da çıkması planlanıyor. Xbox içinse zaten bilgisayar için Xbox Game Pass platformunda bulunan oyunun yine bu sene içerisinde Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S platformlarına çıkması bekleniyor.

Epic Games haftalık olarak sunduğu fırsatlarla, oyunların özellikle ülkemizde çok yüksek fiyatlara satıldığı bu dönemde oyunculara adeta ilaç gibi geliyor. Daha önce GTA 5, Watch Dogs 2 ve Hitman gibi oyunlara bu kampanyayı uygulayan Epic Games geçtiğimiz hafta da NBA 2K21 gibi büyük bir popülerliğe sahip olan oyunu bedava sunarak oyuncuların övgülerini toplamıştı. Önümüzdeki haftalarda sunacakları fırsatları da büyük bir heyecanla bekliyoruz. Siz de bir an önce Among Us sahibi olmak istiyorsanız, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Epic Games sayfasını kullanabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.