Amnesia The Dark Descent ve Crashlands an itibari ile Epic Games üzerinde ücretsiz

Amnesia The Dark Descent ve Crashlands an itibari ile Epic Games üzerinde ücretsiz

Epic Games yine 2 tane güzel oyunla karşımızda.

Epic Games ekibi üzerinde an itibari ile bir hafta boyunca 2 adet oyun tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. 7 Mayıs 2020 tarihine kadar vakti olan bu kampanyadan PC oyuncuları diledikleri gibi faydalanabilecek. Amnesia The Dark Descent ve Crashlands şu an Epic Games üzerinde tamamen ücretsiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Siz de Epic Games ekibinin bu oyunlarını kütüphanenize eklemek isterseniz, buraya tıklayarak Amnesia The Dark Descent isimli oyunun sayfasına, buraya tıklayarak da Crashlands isimli oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz. Tabii, Epic Games üzerinde an itibari ile 2 adımlı güvenlik sistemi gerekiyor. Siz de bu oyunları almak için güvenlik sistemini aktive etmeniz gerekebilir.

Aynı zamanda, an itibari ile Ubisoft üzerinde de 3 adet oyun tamamen bedava olarak dağıtılmakta. Bundan bahsetmekte olduğumuz haberimize de buradan ulaşabilirsiniz. Bu aralar oyunlara doyamayacağız gibi görünüyor bu tarz kampanyalar sayesinde. Amnesia The Dark Descent ve Crashlands isimli oyunlardan sonra ücretsiz olarak da Death Coming gelecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.