AMD Ryzen ve RX serisi ekran kartları Quake Champions için Champions Pack hediyesiyle geliyor

AMD Ryzen ve RX serisi ekran kartları Quake Champions için Champions Pack hediyesiyle geliyor

AMD oyunculara yönelik kampanyalarına bir yenisini daha ekledi.

AMD oyunculara yönelik kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Dünyaca ünlü aksiyon FPS serisi Quake’in yeni ve heyecan verici oyunu Quake Champions’un, içerisinde tüm şampiyonların açık halde sunulduğu Champions Pack, şimdi Vatan Bilgisayar’dan satın alınan Ryzen işlemciler ve RX serisi grafik kartları ile ücretsiz olarak veriliyor. Kullanıcılar, 22 Ağustos 2017 – 15 Şubat 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vatan Bilgisayar şubelerinden satın alacakları Ryzen 5 veya Ryzen 7 serisi işlemcilerle birlikte, ücretsiz olarak Quake Champions oyunu için Champions Pack kodu almaya hak kazanacaklar. Buna ek olarak 22 Ağustos 2017 – 29 Ekim 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vatan Bilgisayar şubelerinden satın alınan Radeon RX 580, RX 570 veya RX 560 grafik kartları ile birlikte yine bu paket hediye verilecek.

AMD Ryzen ve RX serisi ekran kartları Quake Champions için Champions Pack hediyesiyle geliyor

Quake Champions için sunulan Champions Pack, oyundaki tüm geçerli ve gelecek şampiyonların yanı sıra ve Ranger için ek bir görünüm sağlıyor. Champions Pack sayesinde Quake Champions’da rakiplerinize hükmetmek için farklı yeteneklere sahip farklı karakterleri istediğiniz gibi yönetebiliyorsunuz. Ryzen serisi işlemciler, üstün çoklu çekirdek performansları oyun ve uygulamalarınızda en iyi deneyimi sunarken, hız aşırtma için çarpan kilitlerinin açık olmasıyla da ön plana çıkıyorlar. Bu sayede Ryzen işlemciler, ihtiyacınız olan yüksek performansı almanız için sizlere uygun bir platform sunuyor. Radeon RX serisi grafik kartları ise DirectX 12 ve Vulkan API’leri ile yüksek performanslı oynanış sunarken, Radeon ReLive yazılımı ile oyuncular, oyunun en önemli anlarını kaydedebilir ve yayınlayabilirler.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın