Menü
https://leadergamer.com.tr/darksiders-serinin-gelecegi/
AMD Radeon Vega Frontier 29 Haziran 2017 22:43

AMD Radeon Vega Frontier için ilk oyun test sonuçları yayımlandı

Bakalım AMD Radeon Vega Frontier beklenen performansı verebilmiş mi?


Bugün çıkışını gerçekleştiren AMD Radeon Vega Frontier, birçok PC oyuncusunun şu an elinde ve bu oyuncular, internet alemine oyun test sonuçlarını yaymaya başladı bile. Bizler de bu haberimizde, görseller ile sizlere bu test sonuçlarını sunacağız. Dilerseniz hemen başlayalım, bakalım AMD Radeon Vega Frontier oyuncuların performansını karşılayabilmiş mi? İlk teste göre AMD Radeon Vega Frontier, The Witcher 3: Wild Hunt oyununu aynı NVIDIA GeForce GTX 1080 gibi çalıştırıyor. Bu test sonucuna bakarsak, AMD ekibinin yeni ekran kartının NVIDIA GeForce GTX 1080 ile NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti arasında kaldığını söyleyebiliriz.

AMD Radeon Vega Frontier için ilk oyun test sonuçları yayımlandı

Radeon Vega Frontier Edition grafik kartı, bir oyun geliştiricisinin iş akışındaki her aşama için optimize edilmiş tek bir GPU sağlayarak, oyun yaratımını basitleştirir ve hızlandırır. Bu varlık üretiminden, oyun testine ve performans iyileştirmesine kadar her şeyi kapsar. Radeon Pro Settings kullanıcı ara yüzüyle birlikte kullanıcılar, “Radeon Pro Mode” ve “Gaming Mode arasında kesintisiz bir şekilde geçiş yapabilir, böylece Autodesk Maya gibi animasyon uygulamaları üzerinde geliştirme ile AMD’nin GPUOpen girişiminde bulunan ücretsiz, açık kaynaklı araçlarla performans iyileştirmeleri gibi seçimlere sahip olurlar.

Radeon Vega Frontier Edition’ın işlem gücü ve açık yazılım ekosistemine verdiği destek, yeni tür geliştirici ve film yapımcılarının, sanal gerçeklik (VR) ve 360 derece video içeriklerde yenilikler üretmesine de olanak tanır. AMD’nin en hızlı Radeon VR Ready Creator grafik kartı olan Radeon Vega Frontier Edition, çoklu GPU’lu Radeon Pro Duo çözümüne göre SteamVR testinde yüzde 21 daha yüksek skora ulaşıyor. AMD’nin 360 derecelik video birleştirme teknolojisi olan Radeon Loom ile üreticiler, yüksek çözünürlüklü videoları gerçek zamanlı olarak birleştirebilirler.

Radeon Vega Frontier Edition grafik kartları, seçili bölgelerdeki e-ticaret sitelerinde hava soğutmalı versiyonu için 999 dolar son kullanıcı fiyatıyla satışta olacak. Sıvı soğutmalı versiyonun ise üçüncü çeyrekte 1499 dolar son kullanıcı fiyat etiketiyle satışa çıkması bekleniyor.  Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör