Menü
https://leadergamer.com.tr/gran-turismo-sport-cikis-tarihi-verildi/
AMD Radeon Vega Frontier Edition 14 Temmuz 2017 10:08

AMD Radeon Vega Frontier Edition, 1500 Dolar fiyat etiketi ile görüldü

AMD Radeon Vega Frontier Edition, sessiz sedasız bir şekilde satışa çıkartıldı.


AMD Radeon Vega Frontier Edition, sessiz sedasız bir şekilde satışa çıktı. Bu su soğutmalı yeni ekran kartının da fiyatı dudak uçuklattı. Stok sorunları ile piyasaya sürülen bu kart, açılışı 1450 Dolar etiketi ile yaptı ama şu an 1550 Dolar ile 1600 Dolar arasında fiyata sahip bu kart. 13.9 TFLOP gücü ile çalışma potansiyeli bulunan ve 1700 MHz değerlerine çıkabilen bu kart, meraklıları tarafından da büyük bir heyecan ile karşılandı.  Eğer dilerseniz, ürünün satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. SabrePC üzerinde bu kart, 1,489 Dolar fiyat etiketi ile satılmakta.

AMD Radeon Vega Frontier Edition, 1500 Dolar fiyat etiketi ile görüldü

AMD Radeon Vega serisi hakkında daha önce, “Vega XTX olarak geçen kart, aslında hepimizin artık yakından bildiği AMD Radeon Vega Frontier Edition. Bu kart, oyunculara yönelik bir kart olmasa da, NVIDIA GeForce GTX 1080 kartından birkaç FPS daha fazla performans sunuyordu. Oyunculara yönelik olan kart ise Vega XT olacak. Vega XT ile Vega XTX arasındaki en büyük fark, TDP farkı olacak. Vega XTX, su soğutmalı bir ekran kart olacak ve 375W kadar Thermal Board Power içerecek. Ekran kartının kendisi, 300W elektrik harcayacak. Bu ekran kartı, su soğutmalı olacağı için muhtemelen 1700-1800 MHz değerlerini de görebileceksiniz.” demiştik.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza ve Minecraft Story Mode – Sezon 2 – Bölüm 1: Hero in Residence inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör