Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-ww2-zombi-modu/
AMD Radeon RX Vega 6 Temmuz 2017 10:24

AMD Radeon RX Vega kartlarının ilk 3DMark 11 sonuçları göründü

AMD Radeon RX Vega kartının performansı, sizi memnun etti mi?


İçerisinde bulunduğumuz Temmuz ayının sonunda AMD, oyunculara yönelik yeni bir ekran kartı piyasaya sürecek. Bu ekran kartı, sizlerin de muhtemelen bildiği gibi, AMD Radeon RX Vega olacak. Ekran kartının çıkışına sadece haftalar kala, performans testi sonuçları da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. AMD Radeon RX Vega hakkında gördüğümüz ilk performans testi sonucu, 3DMark 11 ile alınmıştı. Ortaya çıkan bu test sonuçlarına göre AMD ekibinin yeni kartı, NVIDIA GeForce GTX 1080 ile NVIDIA GeForce GTX1080 Ti arasında bir performans veriyor. Dilerseniz sizler de hemen aşağıdan, bu test sonuçlarına bir göz atabilirsiniz efendim.

AMD Radeon RX Vega kartlarının ilk 3DMark 11 sonuçları göründü

Eğer AMD Radeon RX Vega ekran kartı, gerçekten NVIDIA GeForce GTX 1080 kartından daha iyi ve daha hızlı bir performans veriyorsa, doğru bir fiyatlandırma ile gerçekten büyük bir başarı elde edilebilir. Oyuncuların yorumlarına göre, maksimum 500 dolarlık bir fiyat etiketi, bu ekran kartı için uygun olacaktır. Aksi taktirde, oyuncular NVIDIA GeForce GTX 1080 veya NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti kartlarına yönelebileceklerini söylüyorlar. Peki, sizin bu konudaki düşünceniz nedir? 500 dolarlık bir fiyat etiketi ile bu ekran kartını almayı düşünür müsünüz? Yoksa NVIDIA cephesine mi yönelirsiniz?

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi Counter-Strike oyunları yazımıza, en iyi Call of Duty oyunları yazımıza, en iyi GTA oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör