Menü
https://leadergamer.com.tr/pc-monitoru-olarak-kullanabileceginiz-en-iyi-televizyonlar/
AMD RX Vega 30 Temmuz 2017 16:54

AMD Radeon RX Vega ekran kartı serilerinin fiyatları sızdırıldı

700 Dolar fiyat etiketine sahip bir AMD RX Vega ekran kartı bile var.


SIGGRAPH 2017 sırasında, yani yarın, AMD ekibi yeni ekran kartı serileri olan AMD Radeon RX Vega ekran kartı serisini tanıtacak. Fakat bazı insanlar, yarının etkinliğini beklemeden önce bu ekran kartı serisi içerisinde bulunan tüm kartların satış fiyatlarını internet alemine sızdırdı. Sızdırılan bilgilere bakarsak, bu serinin en ucuz ekran kartı AMD Radeon RX Vega 56 olacak. AMD Radeon RX Vega 56 ekran kartının fiyatı 399 Dolar olacak. Serideki en pahalı ekran kartı ise AMD Radeon RX Vega 64 Liquid Limited Edition olacak. AMD Radeon RX Vega 64 Liquid Limited Edition isimli bu ekran kartı, 700 Dolar olacak. Eğer dilerseniz hemen aşağıdan serideki tüm ekran kartlarının sızdırılan fiyatlarına göz atabilirsiniz.

AMD Radeon RX Vega ekran kartı serilerinin fiyatları sızdırıldı

  • Radeon RX Vega 56 – $399
  • Radeon RX Vega 64 Air – $499
  • Radeon RX Vega 64 Air Limited Edition – $549
  • Radeon RX Vega 64 Liquid – $599
  • Radeon RX Vega 64 Liquid Limited Edition – $649 veya $699

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oynayacaksanız bu oyunları, PC monitörü olarak kullanabileceğiniz en iyi televizyonlar yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör