Menü
https://leadergamer.com.tr/nba-playgrounds-ilk-gorseller/
Amd 7 Nisan 2017 19:13

Oyun severler için AMD cephesinden 3 ayrı oyun kampanyası

DOOM, Ashes of the Singularity ve Warhammer gibi oyunlar, oyuncuları bekliyor.


AMD, güncel oyun kampanyaları ile dikkat çekiyor. Seçili AMD işlemci ve grafik kartı ürün satın alımlarında, kullanıcılar DOOM, Ashes of the Singularity ve Warhammer oyun kodlarına ücretsiz sahip oluyor. Oyun tarihinin mihenk taşlarından DOOM serisinin en güncel oyunu yaklaşık 10 yıllık bir aradan sonra 13 Mayıs 2016 tarihinde oyun severler ile buluştu. Muazzam görselleri ve hızlı tarzı ile dikkat çeken oyun, Vulkan destekli Radeon grafik kartlarında rakiplerine göre %30’a varan performans kazanımı sunuyor. Vatan Bilgisayar’dan alınan tüm Radeon RX 480 grafik kartlarıyla birlikte tüketicilere 22 Şubat 2017 – 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında ücretsiz olarak sunulacak DOOM kampanyanın tüm detaylarını buradan öğrenebilirsiniz.

Oyun severler için AMD cephesinden 3 ayrı oyun kampanyası

İnsanlık, Substrate adı verilen yeni bir düşmanın tehdidi altında. Bu yeni düşman insan ırkını evrenden silmek için var gücüyle çalışıyor. Gerçek zamanlı strateji oyunu Ashes of the Singularity: Escalation’da görevin genç bir asker olarak insan Substrate’lerin istilasından kurtarmak ve senin DirectX 12 desteği ile başarmaman için hiçbir bahanen yok! Eğer niyetiniz tam bir hükümdarlık kurmak ise Total War: Warhammer size göre. Kuracağınız strateji sizi kral da yapabilir, yenilgilere aşina da.

İşte bu iki güzel oyun, Vatan Bilgisayar’dan alınacak olan 6 veya 8 çekirdekli FX işlemcilerle birlikte oyun severlere ücretsiz olarak veriliyor. 14 Mart 2017- 10 Haziran 2017 tarihleri arasında sürecek olan kampanya hakkındaki tüm detaylı bilgiye buradan öğrenebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, Project Scorpio, Xbox One ve PlayStation 4 Pro karşılaştırma yazımıza, Project Scorpio, 4K televizyonlar ve 1080p televizyonlar hakkında yapılan açıklama yazımıza, Project Scorpio fiyatı hakkında Eurogamer tarafından gelen yorum yazımıza, Project Scorpio ve 4K/60 FPS oyun performansı yazımıza, Project Scorpio sistem özellikleri yazımıza ve son olarak da, Project Scorpio: Çıkış tarihi, fiyatı, teknik özellikleri ve Project Scorpio hakkında bildiğimiz her şey yazımıza mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör