Amazon’da Mafia 2 Fırsatı

Amazon’da Mafia 2 Fırsatı

Online alışveriş sitesi olan Amazon, Mafia 2 için çok güzel bir fırsat sunmaya başladı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Eğer Mafia 2 oyununu PS3 versiyonunu Amazon sitesinden ön sipariş yolu ile alırsanız 10 dolarlık bir oyun kredisine sahip olacaksınız. Bunun yanında birde sitede Mafia 2 için Collectors Edition yer alıyor.

Bu daha pahalı olan paketin içerisinde ise şunlar yer alıyor; Öncelikle pakette indirilebilinir içerik ücretsiz bir biçimde bulunuyor, oyunun sanatsal çalışmaları için ciltli bir kitap, SoundTrack albümü, bir harita ve iki yeni lüks otomobilin yanında iki lüks takım elbise.

Bahsettiğim iki yeni lükst otomobil ve takım elbiseler indirilebilinir içerik olarak pakette bulunuyor. Yani DLC’den kastetitğimiz aslında bu.

Unutmadan şunu da söyliyim 10 dolar oyun kredisi sadece oyunu erkenden sipariş edenler için geçerli olacak. Bunun içinde 24 Ağustos tarihine kadar bir zaman var. Çünkü Mafia 2, PC, Xbox 360 ve Playstation 3 platformlarına 24 Ağustos tarihinde çıkış yapacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

10 dolar oyun kredisine ön sipariş ile sahip olabileceğimiz Mafia 2 PS3 versiyonunun ürün sayfasına Buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.