Amazon Türkiye internet sitesi hizmete açıldı

Amazon Türkiye internet sitesi hizmete açıldı

Amazon Türkiye, hepimize hayırlı ve uğurlu olsun!

Bildiğiniz üzere, 19 Eylül 2018 tarihinde, yani bugün Amazon Türkiye ofisinin açılacağı ile ilgili bir haber paylaşmıştık sizlerle. Eğer haberimizi kaçırdıysanız, buraya tıklayarak ulaşacağınız internet sayfamızda haberimizi bulabilirsiniz. Bahsini etmekte olduğumuz haberimizden bir süre sonra, bizlerin yüzünü güldüren yepyeni bir haber daha çıktı karşımıza. Amazon Türkiye, en sonunda bizim hizmetimize açılmış bulunuyor. Hatta, eğer Amazon Türkiye internet sitesine ulaşmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Amazon Türkiye açılışının şerefine bir de yepyeni bir video paylaşıldı

Amazon Türkiye internet sitesinin açılışı ile birlikte, bizlere bir de yepyeni bir video sunuldu. Amazon Türkiye internet sitesini ziyaret ettiğinizde mutlaka sizin de karşınıza çıkacak olan bu yeni Amazon Türkiye videosu, bizlere Amazon Türkiye ofisinde bulunan ekibi, ekibin düşüncelerini ve hedeflerini anlatıyor. Videonun hemen altında ise, şirketin bizlere sunmaya çalıştığı önemli şeyler yer alıyor. Şöyle bir göz gezdirdiğimizde ise bu şeylerin Rekabetçi Fiyat, Milyonlarca Üründe Kargo Bedava, Amazon’da Güvenli Alışveriş, Mobil Uygulamasıyla Amazon Hep Yanınızda ve Peşin Fiyatına 6 Taksit İmkanı başlıkları altında toplanmış olduğunu görüyoruz.

Eğer konu ile ilgili olarak bizim fikrimizi soracak olursanız, Amazon Türkiye internet sitesinin ve ofisinin en sonunda bizlerin hizmetine sunulmuş olmasına sevindiğimizi belirtebiliriz. Zira, dünya çapında büyük bir müşteri kitlesine sahip olan şirket, müşteri memnuniyeti ile de biliniyor. Her ne kadar an itibari ile gördüğümüz kadarıyla fiyatlar biraz can yakıcı seviyelerde olsa da, zamanla çok uygun fırsatların sunulacağına da eminiz. Amazon Türkiye, hepimize hayırlı ve uğurlu olsun!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.