Menü
https://leadergamer.com.tr/gamer-deals-destiny-gta-5/

Red Dead Redemption 2

Yapımcı Rockstar Studios
Dağıtımcı Rockstar Studios
Tür
Çıkış Tarihi 2017
Red Dead Redemption 2 29 Nisan 2017 15:59

Amazon’daki PlayStation 4 için Red Dead Redemption 2 stokları tükendi bile

Neyse ki Xbox One stokları hala mevcut.


Bulunduğumuz 2017 yılının sonbahar aylarında çıkacağı bilinen Red Dead Redemption 2, sadece Amazon‘da ön siparişe açıktı, fakat maalesef daha oyun çıkmadan o stoklar bile tükendi. Amazon‘da, Red Dead Redemption 2 için hem Xbox One, hem de PlayStation 4 için ön sipariş stoğu bulunuyordu, ama eğer sahip olduğunuz PlayStation 4 için oyunu şimdiden satın almak istiyorsanız Amazon aracılığı ile, bu kötü haberimiz sizin için geçerli. Eğer Xbox One platformuna sahipseniz, gönlünüz rahat olsun.

Amazon playStation 4 için Red Dead Redemption 2 stokları tükendi bile

Buraya tıklayarak ulaşacağınız Amazon‘un Red Dead Redemption 2 sayfasında PlayStation 4‘ü seçtiğinizde, kutucuğun hemen altında, “Currently unavailable.” yazısı çıkıyor. Bu da kabaca, “Şu anda mevcut değil.” demek oluyor. Stokların tükenmiş olması, Rockstar Games‘in pazarlama biriminde çalışan analistlerin, oyunun popülaritesini çok fazla küçümsemiş olduğu anlamına geliyor, özellikle de PlayStation 4 konusunda.

Muhtemelen çok yakın bir zamanda stok daha da arttırılarak, Red Dead Redemption 2‘yi PlayStation 4‘te oynamak isteyen kullanıcılar mutlu edilecektir. Fakat, o zamana kadar ön sipariş PlayStation 4 için kapalı olacaktır. Eğer Amazon‘dan oyunu Xbox One için satın almak isterseniz 59.96 dolar gibi bir fiyat etiketi sizi bekliyor demektir. Ayrıca, Türkiye’ye kargo ücreti de, 24.32 dolar, yani kabaca toplamda doların şu anki değeriyle yaklaşık 300 TL gibi bir ücret ile Xbox One için Red Dead Redemption 2‘ye sahip olabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty: WWII için neden heyecanlanmamanızı söylediğimiz fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Alper Dalan Editör