Amazon New World isimli oyunları için ilk oynanış videosunu paylaştı

Amazon New World isimli oyunları için ilk oynanış videosunu paylaştı

Oynanış açısından görebildiğimiz tek şey, oyunun dünyası olmuş.

Amazon’un yeni bir MMORPG oyunu peşinde olduğu hakkında daha önceden de birkaç haber paylaşmıştık sizlerle. Hatta, en son paylaştığımız haber içerisinde, Amazon tarafından yayımlanan New World isimli MMORPG oyunlarının görselleri de yer alıyordu. Şimdi ise, Amazon tarafından yepyeni bir video yayımlandı ve yayımlanan video ile, New World içerisinde nasıl bir oynanış ile karşılaşacağımız hakkında bilgi verildi. Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz video, oyun için paylaşılan ilk resmi oynanış fragmanı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Amazon, ilk resmi New World oynanış videosunu paylaştı

Sizlerle haberimiz içerisinde paylaşmış olduğumuz New World oynanış videosunu izlediyseniz, gelin biraz da video ve oyundan bahsedelim. Öncelikle, videonun sol alt köşesinde görebildiğiniz üzere bu video oyunun alfa aşamasından kayda alınmış. Yani, ilerleyen zaman içerisinde görsel olarak veya oynanış olarak daha değişik şeylerle karşılaşabiliriz. Oynanış açısından göreceğimiz farklılıkları anlayacağımız konusunda şüpheliyiz tabii. Zira, video içerisinde oynanış olarak sadece karakterimizin koşup durduğunu görüyoruz.

Amazon tarafından yayımlanan ilk resmi New World oynanış videosu, bizlere karakterimizin koşuş animasyonu dışında pek bir şey göstermiyor ne yazık ki. Oynanış videosunda görebildiğimiz bir şey daha varsa, o da Lumberjack oyun motorunu kullanan geliştirici ekibin, bizlere ne kadar güzel bir dünya sunmakta olduğu olsa gerek. Oynanış açısından bizlere neler sunacak bilemiyoruz fakat CryEngine oyun motorunun gelişmiş hali olan Lumberjack, bizlere müthiş bir dünya sunacak gibi görünüyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.