Amazing Spider-Man Doğrulandı

Amazing Spider-Man Doğrulandı

“Yeteeeerrr duymak istemiyorum artık!” dediğiniz duyar gibiyim ama geliyor işte. Başka bir Spider-Man oyunu geliyor. Artık alışkanlık oldu her yıl yenisini, aynı özensizlik ile görmek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Son yıllardaki ortalama başarısı ile kendinden sadece bir dönem de olsa söz ettirebilen oyun için New York Comic-Con’daki hayranları bayağı heyecanlı görünüyordu.

NYCC’de oyun hakkında açıklanan ilk önemli haber; oyunun açık-dünya tipli yapısına geri döndüğü yönünde. Peter Parker tıpkı “Ultimate Spider-Man” oyunundaki gibi New York şehrinin istediği her noktasına ağlarını fırlatıp doyasıya gezebilecek. Son yayınlanan videosunda da Spidey’in nasıl rahatlıkla hareket ettiğini görebiliyorduk. Ama hayranlarını en çok heyecanlandıran nokta; oyunun bu sefer serinin diğer üyelerinin aksine daha gerçekçi görseller içerecek olması. Önceki oyunlarda hep çizgi-film tarzında grafikler vardı ve bu bir yerden sonra sıkıcı olmaya başlamıştı.

Şahsi düşüncemi söyleyeyim: Eğer oyun bu sene çıkarsa, çabuk unutulacaktır. Çünkü Batman: Arkham City gibi bir dev geliyor. Bilmem anlatabildim mi sayın izleyiciler.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (2)

Bir Cevap Yazın

  1. Arman dedi ki:

    Haberleriniz biraz daha özenli olmalı. Birincisi The Amazing Spider-Man film ile birlikte çıkacağı öngörülen bir oyun, ki bu da 2012 yazı demek. Yani Batman Arkham City ile yarışması veya karşılaştırılması şu aşamada mümkün değil.

    Ayrıca iki önceki Spider-Man oyunu Shattered Dimensions oyunculardan da eleştirmenlerden de çok iyi notlar alan, özenli bir oyundu. Bu seneki Edge of Time hayal kırıklığıyla alakası yoktu.

  2. Hürcan Köse dedi ki:

    Görüş farklılıkları tabii ki kabul edilebilir. Ama Marvel oyunlarına, özellikle de Spider-Man’e bakarsak belli bir düzeyi hiçbir zaman aşamadığını görebiliriz.