Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Alone in the Dark: Illumination’ın Kapalı Beta sürecini deniyoruz!

Alone in the Dark: Illumination’ın Kapalı Beta sürecini deniyoruz!

Alone in the Dark: Illumination gelecek vaad ediyor mu?

Lorwich kenti karanlık güçler tarafından işgal ediliyor. Kabuslarınızdan bile daha korkunç olan bu yaratıklar Lorwich kentini bir kaosa sürüklemek için gelirken, Alone in the Dark: Illumination’ın 4 kahramanı ortaya çıkıyor. Bu 4 kahraman Lorwich, hatta tüm dünyayı karanlık güçlerden kurtarabilecek mi?

AITD_001

Pure FPS tarafından geliştirilen, aksiyon ve macera türünde bir yapıt olan Alone in the Dark: Illumination’ın özel kapalı beta süreci Cuma akşamı başladı ve Pazartesi günü bitecek. Biz de bu kısa süre içerisinde sizler için Alone in the Dark: Illumination’ın kapalı beta sürecini bir deneyelim dedik. Fakat denemesek de olurmuş diyebileceğimiz bir oyun oldu Alone in the Dark: Illumination.

Alone in the Dark: Illumination’ın kapalı betasında tek bir oyun modu olan senaryo modu, tek bir karakter olan Hunter, tek bir harita ve tek bir görev bulunuyor. 2 gün sürecek bir kapalı beta süreci için yeterli olduğunu düşünüyoruz ve oyuna giriş yapıyoruz. Oyuna giriş yaptığımızda oldukça karanlık bir tema ile karşılaşıyoruz. Grafiklerin bir kapalı beta süreci için oldukça yeterli olduğunu görüyoruz fakat ne yazık ki oldukça fazla optimizasyon sorunları ile karşılaşıyoruz. Ortalamanın üstünde bir oyun bilgisayarı ile kapalı betayı en son ayarlarda 40 FPS performans ile oynadık ve yıldırım düşmesi gibi efektler ile birlikte bu FPS değer 10’a kadar düşüyor.

Optimizasyon gibi oyun içerisinde de büyük sıkıntılar bulunuyor. Oynadığımız haritada çok fazla hata bulunması, yaratıkların sürekli olarak sıkışması ve hareketsiz kalmaları bu hatalardan sadece birkaç tanesini. Tabii bu sorunları da yine oyunun ilk kapalı betasının olmasına veriyor ve görmezden gelmeye çalışıyoruz. Ne yazık ki Alone in the Dark: Illumination’ın oynanışı hakkında söyleyeceklerimiz de bu kadar. Oynanış ve grafikler haricinde ise seslerin bir kapalı beta oyununa göre başarılı olduğunu belirtmek isterim.

Alone in the Dark: Illumination ne yazık ki şu sıralar oynanabilir bir halde değil. Her ne kadar kapalı beta olsa da, biz ne oyunlar gördük günlerce kendisini oynatan… Bu oyunlar arasına ne yazık ki Alone in the Dark: Illumination giremiyor. Çıkışını yaptığı zaman oldukça zevkli bir co-op oyunu olma potansiyeline sahip olan Alone in the Dark: Illumination’ın gelişmelerini yakından takip edeceğiz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın