Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 14.03.2021

IIapagokc ekibi ve bağımsız geliştiricilerden oluşan bir ekip, Alien serisinin hayran yapımı oyunu olan Alien Hope For The Future için yeni bir oynanış videosu yayımladı. Video, oyunun geldiği son aşamayı gösteriyor. Alien Hope For The Future, tamamen bağımsız geliştiriciler tarafından yapılan bir proje. Bu yüzden de oyun çıktığında, tüm kullanıcılar için bedava olacak. Yani, isteyen herkes oyunu tecrübe edebilecek.

Alien Hope For The Future oyununa ait yaklaşık 2 saatlik bir oynanış videosu yayımlandı

Oyunun hikayesi, xenomorph olayının öncesinde ve sonra da olay olduğu sırada, Hadly’s Hope kolonisinde yaşanılanları anlatacak. Bu nedenle, oyuncular colonistlerden biri olarak oynayacaklar. Oyuncular, kendileri ve diğer colonistler için bazı malzemeler bularak hayatta kalmak zorundalar. Ayrıca xenomorphlardan kaçabilecek ya da bunlarla savaşabilecekler. Oynanış videosundan gördüğümüz kadarıyla yapımcılar, harikanın da ötesinde bir iş çıkarmak üzereler. Oyunun bedava olacak olması da projenin bir diğer ilgi çekici yanı.

Alien Hope For The Future, içerisinde hayatta kalma ve korku elementleri bulunduracak. Oyun, Unity Engine oyun motorunu kullanıyor ve ne zaman çıkacağı konusunda herhangi bir bilgimiz henüz yok. Ayrıca, IIapagokc’un oyunun tam sürümünden önce, oyun için herkese açık bir demo yayınlayıp yayınlamayacağına dair bir bilgi  de yok. Tabii, 20th Century Studios ve SEGA firmalarının, bu projeyi henüz iptal etmediğini belirtmekte de fayda var.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.