Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Berker Ayık, Editör Yazım tarihi: 26.05.2015

Geçtiğimiz saatlerde Call of Duty hayranları tarafından bir sızıntı gerçekleşti. Black Ops serisinde ana karakter olarak karşımıza çıkan Alex Mason, serinin devam oyununda da yer alacak. Ayrıca Call of Duty: Black Ops II‘nin zombi modundan tanıdığımız Edward Richtoften oyunda kendini gösterecek.

maxresdefault

Bilgiler, Black Ops III’te animasyonlar için kullanılan oyuncular tarafından geldi. Oyuncular, televizyonda yayınlanacak serilerde yer alacak. Yapılan sızıntıda oyuncular betimleniyor. Alex Mason‘u canlandıran oyuncu; 25-40 yaş aralığında, İngiliz denizci görünümünde. Bu oyuncu, Black Ops’taki Mason karakterine benziyor. Edward karakteri de çılgın doktor tarzında görülmekte.

Bunlar tamamen sızıntılardan oluşuyor. Şimdiye kadar bu bilgiler geliştirici ekip tarafından onaylanmadı. E3 2015‘te bazı bilgiler verilmesi bekleniyor. Call of Duty: Black Ops III, 6 Ekim 2015 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.