Menü
https://leadergamer.com.tr/playstation-store-no-mans-sky-indirim/
AKK , AKN 29 Nisan 2017 12:58

AKK/AKN kısıtlamalarını hafifletecek olan uygulama başlıyor

Birkaç gün sonra, geceleri AKK/AKN olmayacak ve hız düzeltmeleri yapılacak. Hatırlatalım istedik.


Bundan birkaç ay önce, AKK ve AKN hakkında BTK yeni kararlar almıştı. Bu kararlara göre 31 Aralık 2018 tarihinde AKK/AKN tamamen kaldırılacaktı. Fakat o güne daha çok var. Bu yüzden, bu işlemi şimdiden konuşmaya gerek yok. Zaten 1 Mayıs 2017 tarihinde, yani birkaç gün sonra, uygulamaya girecek oldukça hoş bir uygulama daha bulunuyor BTK kararları içerisinde. Daha önceden de sizlere rapor ettiğimiz gibi, 1 Mayıs 2017 tarihi itibariyle, gece 02:00 ile 08:00 arasında herhangi bir limit bulunmayacak internetlerimizde. Yani, eğer kotanızı doldurduysanız, bu saatler arasında sanki kotasız gibi orijinal hızınıza kavuşacaksınız. Eğer kotanız henüz dolmadıysa, yine aynı saatler arasında harcayacağınız internet, kotanızı etkilemeyecek.

 AKK/AKN kısıtlamalarını hafifletecek olan uygulama başlıyor

BTK, bu karar hakkında, “02:00 – 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarının AKN’ye dâhil edilmemesi ve AKN’nin aşılıp aşılmadığına bakılmaksızın söz konusu zaman dilimlerinde AKN sonrası indirme hızı kısıtlarının uygulanmaması,” demişti. Tabii bu karar haricinde, bir de hız değişimleri uygulanacak 1 Mayıs 2017 tarihi itibariyle. Yine BTK tarafından düzenlenmiş olan bu hızlara, hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Ayrıca, haberimizi sonlandırmadan önce belirtelim; bu yazımız sadece hatırlatma amaçlıdır. Önceden verilmiş olan bu kararlarda herhangi bir değişiklik bulunmamaktadır.

AKK/AKN kısıtlamalarını hafifletecek olan uygulama başlıyor

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty: WWII için neden heyecanlanmamanızı söylediğimiz fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör