Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 10.02.2023

Şu zor günlerde, kötü insanların kötülüklerinin sonu yok. Ne yazık ki, Ahbap gibi güzel bir ekibe dahi saldırı var. Fakat neyse ki, bu saldırılar bir sonuç vermedi. ahbap.org internet sitesine, büyük bir miktarda saldırı gerçekleştirdiler. Bunu, neden yaptıkları hakkında en ufak bir fikrimiz yok. Çünkü, aklımıza gelen sebepler, gerçekten çok mide bulandıran cinsten. Fakat, neyse ki ekibin güvenlik sistemleri sayesinde, bu saldırılardan bir sonuç elde edemediler. Ahbap ekibi, bu olayı Twitter üzerinden duyurdu.

Ahbap internet sitesine saldırı başarısız oldu

Ahbap Twitter sayfası, "Haber sitelerinde yayılan Ahbap’a siber saldırı haberi, Linkedin'de paylaşılan son 24 saatlik trafik görseli referans alarak haberleştirilmiştir. ahbap.org'u hedef alan hizmet kesintisi saldırıları amacına ulaşmamış, kesinti ya da veri ihlali yaşanmamıştır." şeklinde durumu açıkladı. Umarız ki, bu saldırıların devamı gelmez ve bu kadarla kalır. Çünkü, şu zamanda bir de bu insanlarla uğraşmak çok ayrı bir mesele. Ahbap internet sitesine olan saldırı haberimizi bitirmeden, bir de hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Ahbap internet sitesine olan saldırı yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.