Avatar
Yazar: Ahmet Can Bayrak, Editör Yazım tarihi: 21.09.2022

Çıktığı dönemde grafikleri, oynanışı ve ses efektleri ile kendisini oyunculara sevdirmişti. Oyunun hikaye bölümü 32 adet bölümden oluşuyordu. Oyun, toplamda 32 bölümden oluşuyor. Oyunun tasarımında Mısır, Yunan ve İskandinav mitolojilerinin de faydası oldu. Bu yazımızda, Age of Mythology hile kodları ile ilgili bilgiler vereceğiz. Bu hileleri, yazımızın en sonunda sizlerle paylaşacağız. Dilerseniz, bir an önce hilelere geçebilirsiniz.

Age of Mythology hile kodları ve anlamları

Strateji ve mitoloji severler açısından Age of Mythology konusu ve oynanışıyla oldukça ilgi çekici. 32 bölümden oluşan Age of Mythology oyununda ırkların özellikleri de farklı. Her ırkın avantaj ve dezavantaj olmak üzere inşaat ve yapım farklılıkları var. Oyunun müzikleri oyuna adapte olmanızı sağlıyor ve gerektiği yerlerde de heyecanı arttırıyor. Bu bir strateji oyunu için gayet önemli bir husus zira odaklanmanızı gerektiren anlar oluyor.

Age of Mythology hile nasıl yapılır?

Age of Mythology oyununda hileleri aktifleştirmek istiyorsanız, yapmanız gereken bir şey var. Bunun için, Enter tuşuna basmanız ve ardından küçük/büyük harflere duyarlı olan bu kodları girmeniz yeterli olacaktır. Yani, sohbet eder gibi yapıp, sohbet etmek yerine, hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz kodları girmeniz durumunda, hileler aktifleşecektir. Bu sayede, dilediğiniz şekilde hilelerle eğlenebilirsiniz. Şahsi fikrimizi sorarsanız da, PANDORAS BOX hilesi gerçekten eğlenceli diyebiliriz. Bol bol hortum oluşturarak, kurtlar, doğa faciaları, dertler, tasalar vererek, rakibin kendi kendine eriyip gitmesini izleyebilirsiniz.

[table id=9 /]

Sadece bu oyun için hile kodlarımız yok elbette. Yani, daha fazla hile yazılarımız var. Örnekler isterseniz, GTA San Andreas hileleri ve kodları yazımıza göz gezdirebilirsiniz. Dahası, Age of Empires 3 hileleri yazımıza bakmanızı tavsiye ederiz. Bir de, Age of Empires 2 hileleri yazımız faydalı olabilir.Bu da yeterli değilse, sizlere GTA 5 Hileleri uçak, araba, para, silah, sınırsız mermi, ölümsüzlük yazımızı sunabiliriz. Aynı zamanda, GTA Vice City hileleri: ölümsüzlük, para, araba, polis, tank hilesi yazımız da mevcut. Bunlar ve daha birçok oyunlar hakkında rehber yazılarımız var. Aynı zamanda hile yazılarımız da var elbette. Hangi oyun hakkında ne aradığınızı sitemizde aratırsanız, ulaşmanız çok olasıdır. Oyunu oynayıp beğendiyseniz, buraya tıklayarak oyunun en güncel halini PC'niz için indirebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.