Türkiye

Age of Empires: Definitive Edition duyuruldu ve detaylandırıldı

Age of Empires: Definitive Edition duyuruldu ve detaylandırıldı

Peki gerekli miydi dersiniz?

E3 2017’deki PC Game Show sunumunda, Microsoft Game Studios, Age of Empires: Definitive Edition duyurusu yaptı. Sakın ola yeni bir Age of Empires oyunu için heveslenmeyin, çünkü bu sadece serinin ilk çıkan oyununun tekrar elden geçirilmiş olan hali. Fakat, güzel bir haberimiz var, hemen başta belirtmek istediğimiz. Eğer buraya tıklarsanız, Age of Empires: Definitive Edition‘ın kapalı beta aşamasına kaydolabilirsiniz.

Age of Empires: Definitive Edition

PC Game Show sunumunun sonlarına yaklaşırken bir anda çıkan, “Wololo!” sesi ile şaşkın şaşkın etrafa bakarken, bir anda kendimizi yenilenmiş bir Age of Empires‘ın oynanışını gösteren bir fragmanını izlerken bulduk. Peki hoşumuza gitti mi? Kesinlikle! Fakat gerekli miydi? Kesinlikle hayır. Elbette bizim bu fikrimize katılmayacak olan çok sayıda oyuncu vardır, ama siz de artık son zamanlarda sürekli tekrar ve tekrar pişirilip önümüze sunulan oyunlardan bıkmadınız mı? Artık gönüller yeni yapımlar arıyor yahu.

Microsoft Game Studios tarafından gösterilen oynanışı da içeren videoyu hemen aşağıda sizler için paylaştık. Biz fikrimizi belirttik, peki siz ne düşünüyorsunuz? Gerçekten gerekli miydi böyle bir şey? Age of Empires: Definitive Edition için gösterilen fragmanı izleyip yorum olarak fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Biz lafı çok fazla uzatmadan sizi fragmanla baş başa bırakalım.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın