Age of Empires IV duyuruldu

Age of Empires IV duyuruldu

Sadece Age of Empires IV değil, Age of Empire II: Definitive Edition ve Age of Empire III: Definitive Edition de duyuruldu.

Microsoft, Age of Empires serisinin 20. yaşını kutlamak için geçen akşam bir etkinlik düzenledi ve bu etkinlik sırasında, bizim aylardır sizlere sürekli duyurulacağını söylediğimiz Age of Empires IV duyuruldu. Epik bir video ile sadece PC platformu için duyurulan Age of Empires 4, Relic Entertainment ve Microsoft Studios ekiplerinin iş birliğinde geliştirilecek. Ayrıca serinin 4. oyunu dışında Age of Empires II ve Age of Empires III için de, aynı orijinal oyuna yapıldığı gibi Definitive Edition sürümleri çıkartılacak. Yani komple bütün Age of Empires serisi elden geçirilmiş olacak, bir de üstüne yeni bir oyun gelecek. Daha ne olsun?

Age of Empires 4

Tüm bu bahsettiğimiz 3 oyun için hiçbir çıkış tarihi bulunmuyor fakat Microsoft Age of Empire: Definitive Edition için çıkış tarihini verdi: 19 Ekim 2017.  Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.