Activision: “2012’de Yeni Call of Duty Oyunu Gelecek!”

Activision: “2012’de Yeni Call of Duty Oyunu Gelecek!”

Savaş 2012 yılında da devam edecek.

Activision firması, 2012 yılı içerisinde yeni bir Call of Duty oyunu daha yapacaklarını duyurdu.

2005 yılında serinin ikinci oyunu olan Call of Duty 2‘den bu yana her yıl bir Call of Duty oyunu ile karşı karşıya gelmeye alıştık. Anlaşılan o ki 2012 yılı içerisinde de Activision seriyi bozmayacak ve oyunseverlere yeni bir Call of Duty oyunu sunacak.

2012’de çıkış yapacak olan yeni Call of Duty oyunu neredeyse kesin gibi gözüküyor. Çünkü Activision firmasının CEO’su Bobby Kotick 2012’de ki planları arasında Diablo 3 ve yeni Call of Duty oyunu olduğunu açıkladı.

Henüz dün satışa sunulan Modern Warfare 3‘ü birçok oyuncu deneme imkanı bulmamışken yeni bir Call of Duty oyunu duyurusu oyun dünyasında nasıl karşılanacak merak konusu.

Yorumlar (3)

Bir Cevap Yazın

  1. onur mest dedi ki:

    iyi olur inşallah hikaye kıvamında ama bide şu grafik motoru biraz yenilense biraz görseller değişse bölgelerde patlama ve yıkılma efektleri gelişse bidee……..daha ne olsun olsun.. hiç fena olmaz :)

  2. onur mest dedi ki:

    iyi olur inşallah hikaye kıvamında ama bide şu grafik motoru biraz yenilense biraz görseller değişse bölgelerde patlama ve yıkılma efektleri gelişse bidee……..daha ne olsun.. hiç fena olmaz :)

  3. MuratKaplan dedi ki:

    grafik motorunun artık yenilenmesi lazım son cıkan oyunların grafiklerine nazarın mw3 bana göre cok dandik geldi