Acer Predator XB281HK model oyuncu monitörleri ile tanışın

Acer Predator XB281HK model oyuncu monitörleri ile tanışın

4K UHD oyun tecrübesi sunan monitörler ile ilgili detaylar haberimizde.

Acer Predator serisi, son günlerde bir hayli gözde oyuncu ekipmanlarını oyuncularla paylaşmaya başladı. Bu haberimizde konuk olan Acer Predator XB281HK model oyuncu monitörleri de, Acer Predator markasının oyunculara sunduğu güzel ekipmanlar arasında yer alıyor. İşin en iyi kısmı ise, birazdan sizlere bahsedeceğimiz özelliklerine rağmen 2.999 TL gibi fiyat etiketleri ile başlıyor olması. Şu zamanda, bu özelliklerle oyunculara sunulan oyuncu monitörlerini görmek bir hayli zor. Dilerseniz, Acer Predator XB281HK model monitörlerin özelliklerine geçelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Acer Predator XB281HK model monitörler, oyunculara 4K UHD oyun tecrübesi sunuyor

Hem profesyonel, hem de amatör oyuncuların tercihleri arasında bulunan Acer Predator markası, Acer Predator XB281HK model monitörlerini tanıttı. 28″ boyuta sahip olan oyuncu monitörü, aynı zamanda cezbedici özelliklere de sahip. Bu özellikler arasında 4K UHD, yani 3840×2160 çözünürlüğe sahip olması da bulunuyor. Tabii, haberimize konuk olan Acer Predator XB281HK model monitörlerin tek cezbedici yanı bu değil. Aynı zamanda 1 ms yanıt süresi, 300 cd/m², parlaklık ve daha fazlasını da içerisinde barındırıyor.

Eğer ilginizi çektiyse, haberimizin en başında da belirttiğimiz üzere Acer Predator XB281HK model oyuncu monitörlerinin fiyat etiketleri 2.999 TL’den başlıyor. NVIDIA G-SYNCTM teknolojisi, 2 adet 2W hoparlörü, HDMI, USB 3.0 ve ekran bağlantı noktası olmak üzere 3 bağlantı noktası da bulunuyor. Tasarım konusunda da cezbedici bir yapıya sahip olan Acer Predator XB281HK model monitörlerde Predator GameView teknolojisi de bulunuyor. Ayrıca, eğer uzun süre bilgisayar başında oyun oynamayı seven oyunculardan biriyseniz, Predator EyeProtect özelliği de bu konuda imdadınıza koşan özellikler arasında demektir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.