Acer Predator XB271HUA monitörler ülkemize de geldi

Acer Predator XB271HUA monitörler ülkemize de geldi

1 ms gecikme süreli Acer Predator XB271HUA ile tanışın.

Oyuncular için bir bilgisayarın her parçası büyük önem taşıyor. Buna, kasanın içerisindeki parçalar da, diğer ekipmanlar da dahil. Bu önemli parçalardan bir tanesi olarak gösterebileceğimiz monitörlerin de oyuncular üzerinde hatırı sayılır derecede hakkı var. Kaliteli monitör, daha iyi görsellik demek ve bir oyuncu başka ne isteyebilir ki? Oyuncular için kalitesi ile bilinen Acer Predator XB271HUA model monitörler de artık ülkemize girmiş bulunuyor. Gelin, biraz Acer Predator XB271HUA model monitörlerden bahsedelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Acer Predator XB271HUA, oyuncular açısından güzel özellikler sunuyor

Performans, renk ve hız konusunda en iyilerden olarak gösterilebilecek 27 inçlik boya sahip olan Acer Predator XB271HUA model monitörlerin Türkiye’ye de gelmiş olduğunu dile getirmiştik zaten. 2560×1440 WQHD çözünürlük kalitesine sahip olan bu monitör, hız aşırtma modunda 165 Hz yenileme hızı ve 1 ms yanıt süresine sahip. 350 cd/m² parlaklık değeri bulunan monitör, Zero Frame Design, yani sıfır çerçeve özelliği ile de dikkat çekiyor.

NVIDIA G-Sync ile ekran kırılmaları gibi can sıkıcı detayları oyuncular için ortadan kaldıran Acer Predator XB271HUA model monitör, takılmaları en aza indirerek oyunculara güzel bir oynanış tecrübesi sunmayı hedefliyor. Ayrıca, NVIDIA ULMB teknolojisi ile de hızlı tempolu oyunlardaki hareket bulanıklılığını en aza indirgiyor. Türkiye’ye girişini yapmış olan Acer Predator XB271HUA model oyuncu monitörlerin fiyat etiketleri ise 4419 TL’den başlamakta.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.