Ace Combat 7: Skies Unknown hakkında hem iyi, hem de kötü haberler var

Ace Combat 7: Skies Unknown hakkında hem iyi, hem de kötü haberler var

Yine bir erteleme haberi, maalesef.

Geçtiğimiz günlerde bir basın yayını aracılığıyla Bandai NamcoAce Combat 7: Skies Unknown‘u 2018 yılına ertelediğini duyurdu. Duyurunun ardından, şirketin önemli isimlerinden Kazutoki Kono, hayranlara bu ertelemeyi açıklamak amacıyla mesaj gönderdi. Gönderilen mesajda gözümüze ilk çarpan kısım, E3 2017 ile ilgili. Bahsedilenlere göre, ilk defa VR olmayan bir görev, E3 2017 esnasında gösterilecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ace Combat 7 Skies Unknown

Kazutoki Kono gönderdiği mesajda, “Ben bu fırsatı kullanacak bizim sadık Ace Combat hayranlarımız olan sizlerle direkt olarak konuşmak istedim ve Ace Combat 7: Skies Unknown için çıkış zamanlaması konusundaki gelişmeyi size ilk elden vermek istedim.” diyerek başladı mesajına. Devamında ise, “Ace Combat 7: Skies Unknown çıkışını 2018‘e ilerletmeye karar verdik” diyerek üzücü haberi serinin hayranları ile paylaştı.

Her şeye rağmen yine de sevindirici bir haberi de mesajına ekleyen Kazutoki Kono, “Ace Combat 7: Skies Unknown‘daki VR olmayan görevlerden birini göstereceğimiz yepyeni bir gösterinin olacağı E3 2017 itibari ile, gelecek aylarda çok daha fazla bilgi ve detayımız olacak sizlerle paylaşacağımız.” dedi. Yani, oyunun PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkış tarihi 2018 yılı oldu.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.