Absolver Downfall genişleme paketi Eylül 2018’de çıkışını gerçekleştirecek

Absolver Downfall genişleme paketi Eylül 2018’de çıkışını gerçekleştirecek

Yeni dövüş stili, ekipmanlar ve mücadeleler. Üstelik ücretsiz!

Devolver Digital tarafından dağıtılan yakın dövüş odaklı oyun Absolver için Absolver Downfall genişleme paketi Eylül 2018’de görücüye çıkacak. Üstelik bu genişleme paketi tamamen ücretsiz olacak. Genişleme paketinin hangi dönem çıkacağını ya da neler içerdiğini bilsek de çıkışına dair tam olarak gün belli değil. Şimdilik elimizde olan çıkış tarihi bilgisi Eylül 2018’de olacağı yönde. 2018 senesinin Eylül ayı oyunlar konusunda en yoğun dönemlerden biriyken Absolver Downfall mağazalarda kendine nasıl yer edineceği de merak konusu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Absolver Downfall genişleme paketi Eylül 2018'de çıkışını gerçekleştirecek

Absolver Downfall genişleme paketi Eylül 2018’de çıkışını gerçekleştirecek

Bahsi geçen genişleme paketinin içinde deyim yerindeyse yok yok. Yeni bir oyun modu, yeni dövüş stili, yepyeni mücadele görevleri, yeni ekipmanlar ve çok daha fazlası PC ve PS4 için gelecek. Slocap geliştirici ekibinin aktardıklarına göre, Iktar adlı bir Etheran, kardeşi Arcell’in Adalian madenlerinde Gleam’i yaydığını öğrendi. Arcell, kayıp parşömenlerce gücüne güç katıyor ve Fold bariyerlerine rağmen planlarını uygulayabiliyor. E tabi bu tip bir çılgınlığı durdurmak da oyuncunun görevi hale geliyor.

Yeraltı Tapınakları’nın ötesinde bulunan Adal madenlerinde Fold ve Arcell’e giden bir yol mevcut olacak. Burada bulunan oyuncular tek başlarına ya da eşli oyuncu mantığında çevrim içi olarak düşmanlarıyla çatışabilecekler. Buradaki görevler oyuncular tarafından yerine getirildiği zaman, bir diğer değişle bütün düşmanlar haklandığı zaman Gleam enfekte olacak. Böylesi bir durumda oyuncuların yapması gereken tek şey ödüllerini temin etmek olacak.

Oyuncular ne kadar fazla Gleam toplarsa o kadar güçlü olacaklar. Bu da Arcell’i yenmek için o kadar güçlü hale gelmek anlamına gelecektir. Her ne kadar güçlü bir hale gelirseniz gelin Arcell’e ulaşmak o kadar da kolay olmayacak çünkü sizi tapınak boyunca mayınlar, tuzaklar ve çeşitli zorluklar bekliyor olacak. Üç tane de bölüm sonu canavarı alt etmeniz gerekecek. Arcell’i yenmek için sadece Gleam yetmez, yeni ekipmanlar ve dövüş sistemi genişleme paketiyle gelen yenilikler arasında.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Absolver Downfall ile birlikte yeni bir dövüş stili, bu da ister istemez yeni oynanış mekanikleri geliyor. Faejin adı verilen bu savaş yöntemi Bruce Lee’nin Jeet Kune Do’sundan esinlenerek yaratılmış. Faejin, darbeli vuruşlar ve savunma içeren karma bir sistem olacak. Kulağa oldukça karmaşık gelen bu dövüş sistemini benimsemek için bolca pratik yapmak gerekebilir. Zira bu denli bir dövüş stili oyunu uzun süreler oynamış kişiler için bile fazla farklı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.