A Way Out oyununun geliştirilme süreci sona erdi

A Way Out oyununun geliştirilme süreci sona erdi

Geriye kaldı 23 Mart 2018 tarihini beklemek.

EA çatısı altında geliştirilen ve bir eşli oyuncu oyunu olan A Way Out, Twitter üzerinden yapılan son açıklamalara göre geliştirilme sürecinin sonuna geldi. Bu da demek oluyor ki, artık geliştirici ekip oyunun güncellemeleri için uğraşabilecek, dağıtımcı ekip ise oyunun dağıtımı ile ilgilenmeye başlayacak. Oyuncular ise sabırsızlıkla 23 Mart 2018 tarihini beklemeye devam edecek. A Way Out isimli bu oyun; PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

A Way Out ne zaman çıkacak?

Bahsetmiş olduğumuz bu açıklama, oyunun yazarı ve yönetmeni olan Josef Fares tarafından yapıldı. Eğer dilerseniz bu açıklamaya haberimizin devamından da göz atabilirsiniz fakat öyle çok özel bir şey bulunmuyor. Haberimizi sonlandırmadan önce sizlere birkaç önemli bilgiyi de verelim. A Way Out, her ne kadar çoklu oyuncu temelli bir video oyunu olsa da, bu oyunun keyfini çıkartabilmek için iki kez oyunun satın alınmasına gerek yok. Çünkü oyunun bir kopyasının içerisinde iki adet A Way Out bulunmakta. Böylece, oyunun birini kendiniz için alabilirsiniz, ücretsiz olan kopyayı da arkadaşınıza verebilirsiniz.

Arkadaşınıza bu kopyayı vermenizi öneriyoruz çünkü başka bir şekilde A Way Out oynamak ne yazık ki mümkün değil. Konsolunuzu açıp, çevrim dışı bir şekilde, tek başınıza oyunu oynayamıyorsunuz. Oyunun iki ana karakteri bulunuyor ve bu iki ana karakterin de gerçek zamanlı olarak, gerçek oyuncular tarafından kontrol edilmesi gerekiyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.