A Plague Tale Innocence için 8 dakikalık oynanış videosu paylaşıldı

A Plague Tale Innocence için 8 dakikalık oynanış videosu paylaşıldı

Çıkacağı günü sabırsızlıkla bekliyoruz.

Her ne kadar adını sık sık duymasak da, merakla beklemekte olduğumuz yapımlardan bir tanesi olarak gösterebileceğimiz oyunlardan biri de kesinlikle A Plague Tale Innocence. Kendisi ile ilgili aslında daha önceden birkaç haber paylaşmıştık sizlere. Eğer oyunu hatırlamadıysanız, buraya tıklayarak önceki haberlerimizden birine ulaşabilirsiniz. Tabii, oyunu hatırlıyorsanız, konumuza devam edebiliriz. Focus Home Interactive ekibi tarafından A Plague Tale Innocence için yepyeni bir video yayımlandı. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, oyun için paylaşılan oynanış görüntülerini içermekte.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

A Plague Tale Innocence oynanış görüntüleri muhteşem görünüyor

Hemen yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, 8 dakika gibi bir uzunluğa sahip. 8 dakika boyunca muhteşem oynanış görüntüleri görmekteyiz. Karakterin hareketlerinden ve tuşlardan anladığımız kadarı ile PC üzerinde değil, konsol üzerinde oynanmış. Hatta, tam olarak PlayStation 4 platformu üzerinde. Sunduğu görselliğe rağmen bu kadar akıcı olması, gerçekten güzel bir özellik diyebiliriz. Günümüzün en çok beklenmekte olan oyunlarından bir tanesi olan Days Gone ile gelen FPS düşüşleri, birçok oyuncu için büyük bir eksi olmuştu, bildiğiniz üzere.

Asobo Studio ekibinin imzası bulunmakta olan A Plague Tale Innocence, bizlere çok karanlık bir hikaye sunmaya hazırlanmakta. Hikayesi ve oynanışı ile bir hayli ilgi çekici olduğunu söylemek mümkün. Tarihin en karanlık olduğu dönemler, bizlere anlatacak olan yapımın çıkmasına da çok uzun bir süre kalmadı. Zira, sadece 14 Mayıs 2019 gibi hemen dibimizde bulunan bir tarihte, oyun biz oyuncuların beğenisine sunulacak. Eğer erkenden oynama şansımız olursa, sizlere nasıl bir yapım olduğunu detaylı bir şekilde anlatmayı gerçekten çok isteriz.


A Plague Tale: Innocence
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.