A King’s Tale: Final Fantasy XV duyuruldu

A King’s Tale: Final Fantasy XV duyuruldu

Final Fantasy XV için yeni bir yan seri oyunu geliyor. Hem de çok yakın bir tarihte.

Square Enix, bugün tüm Sezonluk Kombine sahipleri için Final Fantasy XV Booster Pack ek paketinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Booster Pack içinde oyunculara önemli ölçüde dövüş avantajı sağlayacak ve balıkçılık yeteneklerini geliştirecek güçlü eşyalar bulunuyor. Bu eşyalardan bazıları, Ragnarok, Dragon Drain ve Avior. Bu üç öge de sırasıyla şu tanımlara sahip: Oyuncuların güçlü Warp-strike saldırısı yapmalarını sağlayan, tek elli bir kılıç. Balıkların hareketini kısıtlayan ve zorlu balıkların daha kolay yakalanmasını sağlayan bir olta. Balığı daha büyük güçle çekebilen ve misine dayanıklılığı azaldıkça daha fazla HP götüren bir olta makarası. Son olarak bir not düşelim, içinde Magitek Exosuit bulunan Booster Pack (Ücretsiz Versiyon) ek paketi daha sonra yayımlanacak. Ayrıca A King’s Tale: Final Fantasy XV oyunu da duyuruldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

A King's Tale: Final Fantasy XV duyuruldu

Bu hafta yayımlanan yeni güncelleme (1.05) ile yakında çıkacak olan aksiyon rol yapma oyunu NieR: Automata’dan iki şarkı Song of the Ancients/Destiny ve Weight of the World, Final Fantasy XV’in müzik çalarına eklendi, oyuncular böylece Regalia sürerken, etrafta yürürken veya bir Chocobo ile gezerken oyun dünyasının keyfini çıkarabilecekler. Diğer yenilikler ve geliştirmeler arasında şunlar bulunuyor. Bu güncelleme ile oyuna yeni süreli görevler, 99’dan 120’ye yükseltilen seviye sınırı, kayıtlı resimlerin sayısı 150’den 200’e yükselmesi, müzik çalara artık Chocobo sürerken de erişme özelliği ve PlayStation 4 Pro lite modunda daha fazla kare sayısı desteği verildi.

Önceden yalnızca önsipariş bonusu olarak sunulan A King’s Tale: Final Fantasy XV, 1 Mart 2017 tarihinden itibaren ücretsiz olarak Xbox Games Store ve PlayStation Store üzerinden indirilebilecek. A King’s Tale: Final Fantasy XV, retro grafiklere ve yüksek tempolu dövüşlere sahip olan bir aksiyon oyunu. Oyunun 30 yıl öncesinde geçen oyunda aksiyon Kral Regis ve onun sadık yol arkadaşlarının (Weskham, Cid ve Clarus) başkenti yağmacı yaratıklara karşı savunmasını konu alıyor.A King’s Tale: Final Fantasy XV’nin başlıca özellikleri ise hemen aşağıdadır.

  • Derin Dövüş Sistemi – Kombolar, karşılıklar ve Regis’in ünlü Warp Strike saldırısı hızlı refleksleri ve akıllıca taktikleri ödüllendiren, hızlı ve gerçek zamanlı dövüşler sunuyor.
  • Yol arkadaşları – Birbirinden farklı üç yol arkadaşı düşmanlara saldırmanın benzersiz ve yeni yollarını sunarken, inanılmaz zararlar veren süper hareketler yapmanızı da sağlıyor.
  • Büyü – Ateş, Buz ve Yıldırım büyüleri ile savaş alanını ateşe verin, düşmanlarınızı dondurun veya düşmanlarınıza elektrik çarpmasını sağlayın.
  • Çağırışlar – Düşmanlarınızı ağzınızı açık bırakacak şekillerde yok edecek epik Astral varlıklar çağırın.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.