Avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 01.06.2017

Ülkemizdeki haber bültenlerinde zaman zaman oyunlar ile alakalı görüntüler görüyoruz veya direkt oyunlar ile alakalı haberlere rastlıyoruz. Aslında örneği çok var fakat aklımıza şu an ilk, darbe şifreleri diye Grand Theft Auto: San Andreas şifrelerinin gösterilmiş olması geliyor. Bunun haricinde birçok kez, hem A Haber, hem de diğer haber kanallarının gerçek görüntü diye, oyun içi görüntü yayınladığına da şahit olmuştuk. Geçen gün ise aynı durum yaşandı: A Haber, atak helikopteri kamerası diye Arma 3 görüntüleri gösterdi.

A Haber, atak helikopteri kamerası diye Arma 3 görüntüleri gösterdi

Bahsettiğimiz bu görüntüleri, hemen aşağıdan sizlerle paylaşacağız. Fakat bizlere yorumlarınızı da iletmeyi unutmayın. A Haber'in yapmış olduğu bu hata hakkında ne düşünüyorsunuz? Aynı basın kanalı, daha önce de benzer hatalar yapmıştı. Sizce biraz daha dikkatli olunması gerekmiyor mu? Dediğimiz gibi, yorumlarınızı bekliyor olacağız!

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.