Menü
https://leadergamer.com.tr/middle-earth-shadow-of-war-nemesis/
Battlefield 4 8 Temmuz 2017 19:08

Karşınızda 8K ve 60 FPS ile Battlefield 4 için en başarılı oynanış

Standartlarla yetinmeyen bir oyuncuyum diyorsanız sizi şöyle sayfanın alt tarafına doğru alalım.


29 Ekim 2013 tarihinde çıkan Battlefield 4, yaptığı sallantılı çıkışa rağmen EA firmasının yaptığı en iyi oyunlar arasında başta geliyor. EA, zamanında durumu bu kadar iyi hale getirmek için çok uğraşsa da, oyun tüm bu uğraşlara değmiş gibi duruyor. Battlefield 4, son yıllarda oyuncuların en çok oynadığı oyunlardan biri haline geldi ve şu an hala inanılmaz bir oyuncu kitlesine sahip. Bu kitle her geçen gün büyümeye devam ediyor. Artık insanlar da normal bir oynanış için değil, çok daha iyi bir oynanış için çabalıyor. İnsanlar, 4K ve hatta 8K ile oynamak gibi yeni şeyler deniyorlar.
Battlefield 4 8K

Battlefield 4 geçtiğimiz yıllarda pek çok sorunu arkasında bıraksa da vuruş senkronizasyonu ile ilgili birtakım sıkıntılar hala devam ediyor. Bu, her ne kadar sıkıntılı bir durum olsa da 64 oyunculu çılgın bir oyun için pek büyük bir sorun değil diye düşünüyoruz. Ayrıca, YouTube üzerinden bir yayıncı olan ThirtyIR; Battlefield 4 oynadığı ve oynayışını 4 adet çoklu Titan X Pascal ekran kartı ile bir süredir kaydettiği videoyu yayımladı. Hemen aşağıda sınırları olabildiğince zorlayan ThirtyIR adlı yayıncının kaydettiği bu muhteşem görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bu görüntüleri izledikten sonra insan ister istemez hayran kalıyor çünkü oyun tam anlamıyla muhteşem duruyor. Öyle ki, şu an için Battlefield 1 bile bunun arkasında kalmış gibi görünüyor. EA, Frostbite Motoru sayesinde görüntünün çıtasını bir hayli yükseltiyor. Frostbite sayesinde oyunun grafiklerinin çok güzel bir şekilde 8K’ya nasıl çıktığını ve Titan X ekran kartlarıyla nasıl eşsiz bir deneyim yaşattığını açıkça görebiliyoruz. ThirtyIR da böylesi bir deneyim için oluşturduğu bilgisayar sistemlerini bir liste şeklinde açıkladı. Hemen aşağıda bu listeyi bulabilirsiniz.

  • Ekran: Dell UP3218K – 8K IPS Monitör
  • Ekran Kartı: 4x GTX TITAN Xp (2017) 4 WAY SLI @ 2038Mhz / 13358Mhz
  • Anakart: Asus Rampage V Extreme (X99)
  • İşlemci: i7 6950X @ 4.30GHz
  • RAM: Corsair Dominator Platinum DDR4 3200Mhz (64GB)
  • Güç Kaynağı: Corsair AX1500i
  • Kasa: Cooler Master Cosmos II
  • SSD: Samsung 850 Pro 256GB
  • Oyunlar/Programlar: Samsung 840 EVO (RAID-0) / Samsung 850 EVO

Gördüğümüz üzere bu yayıncı arkadaşımız çok iyi bir iş çıkarmış. Haberimizi okuduğunuz için teşekkür ediyoruz. Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi Counter-Strike oyunları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza, en iyi GTA oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Battlefield 4 8K

İlayda Sürücü Editör