Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yağmur Özfidan, Editör Yazım tarihi: 05.08.2017

Birkaç gün önce, Game Of Thrones dizisinin 7. sezonunun en yeni bölümünün internete sızdırıldığıyla alakalı söylentiler vardı. Ardından bu söylentiler hakkında HBO ve iş ortağı Star India bir açıklama yaptı ve söylentileri doğruladı. Game Of Thrones dizisinin 7. sezon – 4. bölümü dahil, 1.5 TB boyutundaki data, hackerlar tarafından ele geçirilmişti. Yaşanan bu durum ardından HBO, gereken önlemlerin alındığını ve adli işlem başlatıldığı açıkladı. Bu Pazar günün yayımlanması beklenen Game Of Thrones dizisinin yeni bölümü, düşük görüntü kalitesiyle izleyiciye sunuldu.

Game Of Thrones dizisinin 8. sezonunun senaryosuyla alakalı söylentiler çıktı

Game Of Thrones’un yayımlandığı HBO kanalı ve iş ortağı Star India’nın Game Of Thrones dizisinin yeni bölümüyle ilgili yaptığı açıklamanın ardından, 8. sezonla alakalı bir söylenti daha ortaya çıktı. Söylentiye göre Reddit üzerinde şu an 8. sezonun hikayesiyle alakalı bilgiler var. Bu söylentiyle alakalı olarak henüz bir açıklama gelmedi. HBO ve Star India tarafından önlemler alındığı şeklinde bir açıklama yapılmasının ardından bu şekilde bir söylenti ortaya çıkması akıllardan soru işareti bırakıyor. Söylentiler hakkında henüz kesin bir bilgi olmamasıyla birlikte, Game Of Thrones dizisinin 8. sezonunun senaryosuyla alakalı bilgiler, alınan önlemler öncesinde elde edilmiş olabilir. Şu an sadece söylenti olan bu bilgi hakkında açıklama bekleniyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.