Menü
https://leadergamer.com.tr/cd-projekt-red-cyberpunk-2077-problem/
Black Desert Online 16 Ekim 2017 15:35

Black Desert Online yayıncı ekibinden, 50 kişiye Black Desert Online paketi hediye

Eğer ücretsiz bir şekilde Black Desert Online oynama fırsatı yakalamak istiyorsanız, yapmanız gereken sadece 2 şey var.


Kasım 2017 başlarında kapalı beta kapısını açacak olan Black Desert Online, yepyeni bir etkinlik ile oyuncuların karşısına çıkıyor. Eğer oyunun kapalı betasına katılmak istiyorsanız, oyunun 50 TL değerindeki, 100 TL değerindeki veya 200 TL değerindeki paketlerinden bir tanesini satın almanız gerekiyor. Fakat ülkemizdeki Black Desert Online yayıncı ekibi, 50 kişiye bu oyunu ücretsiz olarak veriyor. Hem de oyunu ücretsiz olarak alabilmek için öyle Facebook çekilişlerine katılıp, profilinizde paylaşım yapmanıza gerek yok. Onlar çok sıkıcı şeyler. Yayıncı ekip, oyunun kapalı betasına başvurmanızı ve ardından da oyuna girip, kendinize ait bir karakter yaratmanızı istiyor sadece. Basit ve eğlenceli, değil mi?

Black Desert Online oynarken bir yardım eli mi arıyorsunuz? Sizler için hazırladığımız oldukça geniş çaplı bir başlık sayesinde, oyun içerisindeki her şey hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bahsettiğimiz yazıya ulaşabilmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Black Desert Online yayıncı ekibinden, 50 kişiye Black Desert Online paketi hediye

11 Ekim 2017 ile 30 Ekim 2017 tarihleri arasında sürecek olan bu etkinliğe katılabilmek için dediğimiz iki şeyi yapmanız gerekiyor sadece. Oyunu almadan nasıl karakter yaratacağınızı da dert ediyorsanız, bu problem değil. Çünkü Black Desert Online şu an ücretsiz bir şekilde indirilip, açılabiliyor. Fakat sadece oyunun karakter oluşturma ekranına ulaşabiliyorsunuz bu şekilde. Kapalı beta henüz açılmadı. Her neyse, bu etkinlikte seçilecek olan 50 oyuncuya ise Black Desert Online: Sınırlı Paket verilecek. Bu paketin içerisinde Oyun Giriş Bileti (CBT girişi, OBT 1 gün önceden giriş), 2 tane Misafir Kartı, Değerli Paket (30 Gün), Elion’un Kutsaması x5, Seçilen 1 pet, [Etkinlik] Bilinmeyen Boya Kutusu x5 ve Beyazlatıcı x5 bulunuyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör