5 saatlik Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands demosu çıktı

5 saatlik Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands demosu çıktı

Herhangi bir içerik sınırı olmadan, çevrim içi bir şekilde, 5 saat boyunca Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands deneyebilirsiniz.

Ubisoft tarafından büyük bir şekilde piyasaya sürülen fakat aynı hızda da yıldızı sönen Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, şimdi karşımıza 5 saatlik bir demo ile çıkıyor. Bahsettiğimiz bu demo PlayStation Store üzerinde, “Ghost Recon Wildlands’i bedava dene! Çevrim içi olarak arkadaşlarınla oyna, deneme sürümünü indirerek ülkeyi 5 saat boyunca dilediğince keşfet! Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands’de 3 arkadaşınızla takım kurun ve devasa, tehlikeli ve yaptıklarınıza tepki veren açık dünyada geçen harika bir askeri nişancı deneyiminin keyfini çıkarın.” şeklinde açıklanıyor.

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands hakkında daha önce, “Ubisoft ekibinin en yeni oyunlarından bir tanesi olan Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, oldukça büyük beklentilerle çıksa da, oyuncular çok çabuk sıkılmıştı bu oyundan. Eşli oyuncu modu aracılığı ile arkadaşlarımızla birlikte oynayabildiğimiz bu oyun, rekabetçi bir moda sahipti değildi fakat Ubisoft daha önce açıklamıştı; oyuna gelecek PvP modu ileri bir tarihte karşımıza çıkacaktı. İşte o PvP modu sonunda karşımıza çıktı. Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands için PvP modu duyuruldu. Ghost War isimli bu mod ile 4’e 4 bir oyun oynayabileceğiz. Bu mod içerisinde birçok karakter sınıfı bulunuyor ve oyuncular, bu sınıflardan bir tanesini seçerek başlıyor oyuna. Scout, Sniper, Tank gibi sınıflara ev sahipliği yapacak bu mod, oyuncuların her karakter, her sınıf ile farklı strateji yapmasını planlıyor. Çünkü her sınıfın farklı avantajları ve dezavantajları bulunuyor. Ayrıca Ubisoft, oyuna gelecek bu PvP modu ile helikopter kullanımının da iyileştirileceğini belirtti. Tabii araçlar bu PvP modunda kullanılacak mı, biz pek sanmıyoruz.” demiştik.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.