4 senelik Grand Theft Auto V sırrı çözülmek üzere

4 senelik Grand Theft Auto V sırrı çözülmek üzere

Sıkı Grand Theft Auto V oyuncuları, bu sırrı kafaya takmış durumda. Geçen günlerde ise bu sırrın sonuna bir adım daha yaklaşıldı.

Günümüzdeki video oyunlarında birçok sır, gizem bulunuyor fakat bu gizemler, oldukça çabuk bulunabiliyor. Grand Theft Auto V yapıtı da bu sırlara benzer şeylere sahipti ve oyuncular, bu oyun içindeki sırların hepsini buldu, bir tanesi hariç. Oyuncuların henüz sonuna ulaşamadığı bu sırrın ne olduğu hepimiz biliyoruz aslında. Bu sır, Chiliad Mystery olarak geçiyor. Geçtiğimiz günlerde ise GTA 5 çoklu oyuncu moduna gelen Gunrunning güncellemesi ise, oyuncuları bu sırrı çözmeye bir adım daha yaklaştırdı. Çünkü bahsettiğimiz bu güncelleme ile GTA Online üzerine gizli bir görev eklendi ve bu görev sayesinde, bir UFO kazasının yaşandığı yere gidebiliyoruz. Bu kaza alanında, bir uzaylı yumurtasını alıyoruz ve uzaylılarla savaşıyor. Kulağa bayağı çılgın geliyor değil mi?

GTA 5

Sizlerin de aşağıdaki videoyu izleyerek görebileceği bu görüntüler, şu an Chiliad Mystery üzerinde hiçbir oyuncuyu somut bir noktaya taşıyamadı ama Reddit üzerinde şu an birçok Grand Theft Auto V oyuncusu, bu görev üzerinde kafa yoruyor. Ayrıca, bu görevi açığa çıkaran Chiliad Mystery ekibi de, bu görevin oyunculara normal bir şekilde sunulmasının neredeyse imkansız olduğu belirtiliyor. Öyle ki, bu Chiliad Mystery ekibi, GTA 5 üzerinde birçok farklı ayar yaparak bu görevi oynayabildi.

Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir