Menü
https://leadergamer.com.tr/iphone-8-ayna-modeli/
Destiny 2 17 Temmuz 2017 20:04

4 kişiye Destiny 2 – PlayStation 4 beta kodu veriyoruz

Kazananlar açıklandı!


Leadergamer olarak 4 kişiye, PlayStation 4 üzerinde kullanabileceğiniz Destitny 2 beta kodu veriyoruz. Bu kod sayesinde, normalde 21 Temmuz 2017 tarihinde başlayacak olan betaya, 18 Temmuz 2017 tarihinde giriş yapabileceksiniz. Yani, normal oyunculardan birkaç gün önde başlayacaksınız! Eğer dilerseniz, yazımızın devamından, bu çekilişe nasıl katılacağınızın detaylarına ulaşabilirsiniz.

4 kişiye Destiny 2 - PlayStation 4 beta kodu veriyoruz

Çekilişimizi Gleam üzerinden gerçekleştiriyoruz ve sizlere 3 tanesi öncelikli olmak üzere, toplamda 8 çekilişe katılma hakkı sunuyoruz. Bu hakları hemen aşağıda, madde madde sizlere sunacağız. Öncelikle şunu açıklayalım: Gleam üzerinde göreceğiniz tüm çekilişe katılma hakları, size ekstra 1 şans verecektir. Yani, 8 görevin 8 tanesini de yapan takipçi, 8 kez katılmış olacak. Fakat biz, kazananı seçerken, tamamen rastgele bir seçim yapabileceğimiz için, eğer şansınız varsa, 3 katılma hakkına sahip olan takipçimiz de bu kodlardan birine sahip olabilir. Yani söylemek istediğimiz şu: Sizlere 8 farklı yol veriyoruz ve sadece ilk 3 tanesi öncelikli. Geri kalan görevleri yapmak zorunda değilsiniz efendim. İşte Destiny 2 beta kodu kazanmak için yapabileceğiniz şeyler!

  • Çekilişimize, sosyal medya hesaplarınız ile veya sunulan diğer yollardan bir ile giriş yapın. (Öncelikli.)
  • Sitemizin Twitter hesabını takip edin. (Öncelikli.)
  • Twitter üzerinden paylaşılmış olan çekiliş gönderisini, profilinizde paylaşın. (Öncelikli.)
  • Twitter ile giriş yapın.
  • Facebook ile giriş yapın.
  • Facebook sayfamızı ziyaret edin, isterseniz beğenin.
  • Facebook üzerinden paylaşılmış olan çekiliş gönderisine göz atın, isterseniz beğenin.
  • Sitemizde paylaşılmış olan çekiliş haberini ziyaret edin.

4 Kişiye Destiny 2 – PlayStation 4 Beta Kodu Veriyoruz

Çekiliş bitti. Kazanan isimler, mail adreslerini kontrol etmeli.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir.

Activision ve Bungie ekiplerinin yeni büyük oyunu olmaya hazırlanan Destiny 2 hakkında her şeyi öğrenmek istiyorsanız, Destiny 2 çıkış tarihi, beta detayları, videoları ve çok daha fazlası yazımıza bir göz atın deriz. Eğer sadece oyunun beta süreci hakkında bilgiler arıyorsanız, Destiny 2 beta başlangıç ve bitiş saati, içeriği, indirme boyutu ve dahası yazımız da var. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör