Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.02.2021

Steam üzerinde 300 TL gibi bir değere sahip olan Rage 2, Epic Games platformu üzerinde de çıkış yaptı ve direkt olarak bedava dağıtılıyor. Tabii, Epic Games’in standart olarak yaptığı şey olan, haftalık bir kıyak bu. Dahası da, eğer olur da bu fırsatı kaçırırsanız, Steam’de 300 TL olsa da, Epic Games’te 99 TL gibi bir fiyat etiketine sahip. Dilerseniz, gelin nasıl bedava olarak alabileceğinizden bahsedelim.

Epic Games üzerinde Rage 2 bedava olarak 1 hafta boyunca dağıtılıyor

Rage 2, Epic Games üzerinde ücretsiz dedik. Peki, bedava olarak nasıl kütüphanenize ekleyebilirsiniz? Öncelikle, bir Epic Games hesabına sahip olmanız gerekmekte. Ondan sonra, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz site üzerinden normal satın alım yapar gibi alarak hesabınıza ekleyebilirsiniz. Ardından da, oyun tamamen sizin oluyor. Dilediğiniz zaman indirip tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. 25 Şubat 2021 tarihine, 19.00’a kadar zamanınız olduğunu da belirtelim.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.