3 oyunun birleşimi Crysis Remastered Trilogy duyuruldu

3 oyunun birleşimi Crysis Remastered Trilogy duyuruldu

Grafikler merak uyandırıcı.

Crytek, Crysis Remastered Trilogy’de yer alacak Crysis 2 ve Crysis 3 için yeniden düzenlemeleri onayladı. Crysis Remastered Trilogy, günümüzün konsolları ve PC donanımı için duyuruldu. Sabre Interactive ile ortaklaşa optimize edilmiş Crysis Remastered Trilogy, 3 oyunun birleşimi Crysis 2 ve Crysis 3’ün tek oyunculu Remaster sürümlerini içeriyor. Üç oyunu içinde bulunduran paket, Sonbahar’da PC’de satışa sunulacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Crysis Remastered Trilogy güncel sistemler için duyuruldu

Crysis Remastered Trilogy, seriye aşina olmayan oyunculara bu hepsi bir arada paketle tüm hikâyeyi en başından itibaren oynayabilmelerini sağlayacak. Oyuncular, Kuzey Kore adalarından, insanlığı ölümcül bir virüsten kurtarmak zorunda kalacakları New York City’ye, C.E.L.L. hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmak için bir intikam görevinde olacakları finale taşınacaklar. Her açıdan maceraya doyuran bu oyunun en iyi grafikli hali gerçekten heyecan yaratıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Proje Lideri Steffen Halbig yaptığı açıklamada, “Bu ikonik Crysis oyunlarının yeni nesil bir donanım için yeniden düzenlenmiş tek bir pakette geri döndüğünü duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Her oyun hem klasik serimize yeni başlayanlar hem de macerayı yeniden yaşamak isteyen oyuncular için düzenledik. En iyi Crysis deneyimini sunmak istedik. Günümüz platformlarında güzel görünecek ve oynanacak şekilde geliştirmeye çalıştık.” dedi. Çıkan her oyunda zaten grafikleri çok iyi olan oyunun, geliştirilmiş hali daha ne kadar iyi olacağı merak uyandırıyor. Ne yazık ki Crytek, 3 oyunu içeren Crysis Remastered Trilogy hakkında maalesef daha fazla bir bilgi açıklamadı.


Crysis
Crysis Remastered inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.