Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 29.03.2018

29 Mart 2018 tarihi ile 10 Nisan 2018 tarihleri arasında PlayStation Plus aboneliği satın almak isterseniz, 3 aylık aboneliklere yönelebilirsiniz çünkü Sony ekibinden gelen açıklamaya göre, 3 aylık PlayStation Plus üyeliği şu anda ülkemizde indirimli fiyatı ile satılıyor. Oyuncuların bu abonelikten elde edeceği tasarruf ise %25 olarak görünüyor. Eğer dilerseniz buraya tıklayarak PlayStation Store sayfasına ulaşabilirsiniz ve indirimli PS Plus aboneliğinin sahibi olabilirsiniz. Yalnız söyleyelim, eğer halihazırda PlayStation Plus abonesi iseniz, bu indirimden yararlanamıyorsunuz. Eğer dilerseniz hemen aşağıdan da PS Plus indiriminin PlayStation Store açıklamasına göz atabilirsiniz.

PS Plus

İndirimli 3 aylık PS Plus üyeliği açıklaması

3 aylık PlayStation Plus Üyeliğinde %25 tasarruf edin. Bu promosyon 29 Mart 2018 saat 12:00’de (TSİ) başlayacak ve 11 Nisan 2018 saat 12:00’de (TSİ) bitecektir. Katılımcı başına yalnızca bir promosyon ürününe izin verilir. Katılımcılar en az 7 yaşında olmalıdır ve 18 yaşından küçük kullanıcılar ebeveynlerinden onay almalıdır; Almanya’daki kullanıcıların en az 18 yaşında olması gerekir. Tüm şartlar ve koşullar için playstation.com/legal/pluseastersale adresini ziyaret edin

Bu abonelik, ücretli ve sürekli bir aboneliktir ve 74,99 TL değerindeki yinelenen aylık abonelik ücreti her 3 ayda bir cüzdanınızdan tahsil edilir. Bu aboneliği satın alabilmek için hesabınıza kayıtlı bir kredi/banka kartınızın veya PayPal hesabınızın olması gerekir. Ayrıntılı bilgi için bu bölümü genişletin. PlayStation®Plus, yeni nesil oyunculardan oluşan dünyanın en büyük topluluğunun merkezidir.

Şunları keşfetmek için hemen bize katılın: PS4™ Çevrimiçi Çok Oyunculu Oyun: İster rakip ister takım arkadaşı arıyor olun PlayStation®Plus, PS4™ oyunlarını başkalarıyla çevrimiçi oynamanın tek yoludur. Aylık Oyunlar: Her yıl özenle seçilmiş 24 PS4™ oyununu ekstra ücret ödemeden indirin. Üyeliğiniz devam ettikçe bu oyunları saklayabilir ve oynayabilirsiniz. Özel İndirimler: PlayStation®Store oyunları ve eklentilerinde özel tekliflerden yararlanın. Çevrimiçi Depolama Alanı: PS4™ oyun kayıtlarınız için 10 GB bulut depolama alanı edinin.

PS Plus hizmetinin bir abonelik olduğunu unutmayın.

Bu abonelik, ücretli ve sürekli bir aboneliktir ve 74,99 TL değerindeki yinelenen aylık abonelik ücreti her 3 ayda bir cüzdanınızdan tahsil edilir. • Yinelenen abonelik ücreti: Hesabınızda kayıtlı e-posta adresine e-posta aracılığıyla aksi belirtilmediği sürece 74,99 TL’dir. • Faturalandırma sıklığı: 3 ayda bir. • Abonelik süresi: Abonelik iptaline kadar devam eder. Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz; böylece aboneliğiniz geçerli üç ayın sonunda sona erer. Bu durum, abonelik ücretlerinin gelecekteki ödemelerini durdurur ancak halihazırda yapılmış ödemeler iade edilmez.

Aboneliğinizi iptal etmeyle ilgili talimatlar şu adrestedir: https://www.playstation.com/get-help/help-library/store—transactions/payments—refunds/how-to-cancel-a-service-subscription/. [Sipariş Ver & Öde] öğesine tıkladığınızda hesap ayarlarınızdaki otomatik para ekleme özelliği AÇILIR. Böylece, abonelik ücreti için cüzdanınızda yeterli miktarda para yoksa gerekli bakiye, otomatik para ekleme özelliğini kapatmadığınız sürece hesabınıza (varsa) kaydedilmiş olan ödeme yönteminden tahsil edilir. Otomatik para ekleme özelliğini kapatmak için [Hesap Ayarları] > [Cüzdan] > [Cüzdan Ayarları] öğesine gidin.

Kullanıcılar en az 7 yaşında olmalıdır ve kullanıcı 18 yaşın altındaysa ebeveyn onayına ihtiyaç duyar. PlayStation®Plus içeriklerine/hizmetlerine erişim, kullanıcının yaşına ve sahip olunan hesap türüne göre değişiklik gösterir. Herhangi bir anda aboneliğe dahil olan oyunlar (ve her bir oyunun çevrimiçi özellikleri) değiştirilebilir. Hizmetin kullanılabilir olması garanti edilmez.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.