2K, ücretsiz denenebilecek Mafia III demosunu yayımladı

2K, ücretsiz denenebilecek Mafia III demosunu yayımladı

Mafia III’ün ödüllü hikayesinin heyecan dolu açılış bölümünü oynayın.

2K ve Hangar 13, 1968 yılında New Bordeaux’un açık dünyasında geçen heyecan verici organize suç draması Mafia III yapıtının ücretsiz oynanabilecek demosunun PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden Windows PC için yayınlandığını duyurdu. Oyuncular Mafia III’ün tüm ilk bölümünü oynayabilecekler ve Lincoln Clay’in 1960’ların New Orleans’ından esinlenilerek yaratılmış New Bordeaux’taki İtalyan mafyasından intikam alma hikayesi için zemini hazırlayan heyecanlı banka soygununu bizzat yaşayabilecekler. Oyunu beğenip daha da ilerlemek isteyen oyuncular, 2K sayesinde oyunu satın aldıktan sonra kaldıkları yerden devam edebilecekler.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Mafia III’ün ilk paralı ek paketi olan Faster, Baby! de bugün yayımlandı. Faster, Baby! Lincoln Clay’in intikam hikayesiyle birlikte gelişen yeni olayları konu alıyor ve oyunculara keşfedilecek yeni şeyler sunuyor. Bayou’nun batısındaki Sinclair Parish kasabasıyla genişleyen New Bordeaux’da Lincoln bir diğer yeni karakter olan Roxy Laveau ile birlikte yolsuzluğa bulaşmış Şerif “Slim” Beaumont’u indirmeye çalışıyorlar. Sinclair Parish’in kontrolü için savaşan Lincoln’ın repertuarına yeni sürüş ve dövüş mekanikleri de ekleniyor ve yeni silahlar ve taşıtlar kullanabiliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Faster, Baby!, Mafia III Sezonluk Kombine bünyesinde indirimli olarak sahip olunabilecek veya ayrı ayrı satın alınabilecek olan üç ek paketinden ilki. Stones Unturned ve Sign of the Times ek paketleri yaz ayında yayınlanacak ve Mafia III’ün ana hikayesiyle paralel gelişen olayları anlatacak, yeni içerikler, karakterler ve oynanış özellikleri sunacak. Mafia III Sezonluk Kombine, PlayStation 4 sistemi, Xbox One ve Windows PC için satışta.

2K, ücretsiz denenebilecek Mafia III demosunu yayımladı

Oyun, New York Videogame Critics Circle’dan Herman Melville En İyi Senaryo Ödülü, GameSpot’tan En İyi Hikaye Anlatımı Ödülü ve British Academy of Film and Television Arts (BAFTA)’da Anlatım dalında adaylık kazanmış başarılı bir hikayeye sahip, heyecan dolu bir organize suç dramasıdır. Mafia III ihanete uğrayıp mafya babası Sal Marcano tarafından katledilen ailesinin intikamı için İtalyan mafyasına karşı savaş açan Vietnam gazisi Lincoln Clay’in hikayesini konu alıyor. New Orleans’tan esinlenilen 1968 New Bordeaux şehrinde geçen oyunda dönemin arabaları, modası ve tarihin bu en unutulmaz dönemlerinden birine ait 100’den fazla lisanslı şarkı bulunuyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.